Новости

Такого не робили навіть нацисти!!! Вся правда про ”Соловки” – табір особливого призначення (ВІДЕО)

ГУЛАГ – всі ланки системи | Соловки – Соловецький табір особливого призначення. Проведемо аналогію з фашистськими злочинцями – гестапівцями, есесівцями, охоронцями концтаборів. Адже вони теж були всього лише гвинтиками злочинного режиму. Але їх ловили по всьому світу і знищували. У чекістів був вибір, але вони вислужувались, йдучи по трупах як по шпалах, поки самі не потрапили під потяг, який мчить до світлого майбутнього.Нам ніколи не дізнатися, скільки людей стали жертвами будівництва комунізму за період між Жовтневою революцією 1917 року і смертю Сталіна в березні 1953 року.

Одні історики кажуть, що загиблих було 20 мільйонів, інші, що 50. Мільйони працювали як раби в таборах ГУЛАГу, системах шахт, заводів і будівництв, які лежали в основі великого радянського індустріального ривка. Значно більше людей загинуло в сталінському ГУЛаге, ніж за часів Гітлера, і фільм проливає світло на цю страшну епоху в новітній історії Росії. Документальний фільм “ГУЛАГ” – це подорож від Каналу імені Москви до пустель Середньої Азії і сніжної Арктики

Це не просто історія репресій, а й вивчення табірної системи, як основи сталінського плану індустріалізації страни.онцлагеря – річ, звичайно, жахлива, але ж весь апарат цього жахливого репресивного Молоха складався з Нафталій Аронович Френкель Френкель постійно висував проекти розширення «тюремного виробництва», ділився планами, як на дармовому зеківська праці можна заробляти великі гроші. Саме Френкель придумав, як оптимізувати працю табірних в’язнів, зробивши його максимально продуктивним і мінімально витратним.

У 1931-1933 роках – працював на Біломорсько-Балтійскомо каналі ОГПУ: з 1931 році – ачальнік робіт Беломорстроя ОГПУ, в 1933 році – помічник начальника. У 1933 році отримав Орден Леніна ФОРМУЛА Френкель: «Взяти від укладеного все в перші три місяці, а потім він нам не потрібен Саме Френкель придумав, як оптимізувати працю табірних в’язнів, зробивши його максимально продуктивним і мінімально витратним.

Нагадаю, що під “методом Френкеля” у видачі харчування мається на увазі специфічна для 1930-1950гг. XX століття диференційована шкала пайків, – кількість їжі, одержуваної лагерником в день, ставилося в залежність від виконуваної ним норми виробітку. Чим більше укладений працює, тим більше він отримує їжі. Чи не виконує норму, пайка урізається. Здавалося б, що в цій схемі особливого? Справа в тому, що вона була безпрецедентна, як по суті, так і за наслідками.

Джерело

Дякую!

Тепер редактори знають.