Новости Политика

ТАЄМНЕ ЖИТТЯ НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ

Після черги скандалів пов’язаних з розкраданням гуманітарної допомоги та розкраданням коштів з міського бюджету, більшість депутатів відмовилась скакати під дудку міського голови та секретаря міськради.
 
    На останній сесії більшість депутатів категорично відмовилась голосувати за пакетне голосування, яке їм запропонував міський голова Сергій Рєзнік. Як стверджують депутаті від політичної партії ВО «Батькивщина», міський голова в пакетному голосуванні старанно приховав факт списання бюджетних коштів у розмірі 10 млн.грн, що призначались на оборону міста, а насправді пішли незрозуміло куди.
 
 
ВІДЕО ДЕПУТАТА ОЛЕКСАНДРА МИРОШНИКА:
 
    Про розкрадання коштів з бюджету міста неодноразово у своїх відеоблогах розповідав політик Дмитро Глущенко. Кожного разу пан Глущенко у своїх блогах розповідає про корумповану владу міста та про оточення міського голови, яке родом з Дніпра та у Новомосковськ приїжджає лише для того, щоб дерибанити міський бюджет.
 
ВІДЕО ДМИТРА ГЛУЩЕНКА:

 
      Після невдалої спроби приховати крадіжку коштів з бюджету міста на останній сесії, міський голова Сергій Рєзнік та секретар міської ради Арутюнов (до речі секретар є представником забороненої проросійської партії ОПЗЖ), розіслали по депутатах запрошення на перемовини.
     Як нам стало відомо, на моменті підготовки останній сесії, під час розгляду питань на депутатських комісіях, у прихильників Рєзніка та Арутюнова спалахнув конфлікт стосовно розкрадання грошів та перекладання відповідальності на депутатів. На самій же сесії депутати категорично відмовились голосувати за пакетне голосування чим провалили плани міського голови.
 
Зараз представники Рєзніка та секретаря міської ради Арутюнова зустрічаються з депутатами міськради та пропонують останнім притримати міського голову та секретаря, за що пропонують гроші та земельні ділянки під магазини, кіоски та павільйони.
 
     Де які депутати журналістам нашого видання підтвердили факт зустрічей с представниками міського голови та пропозицію від нього ж за лояльне голосування отримати гроші та земельні ділянки.
     Також деякі депутати наголосили, що принципово будуть записувати розмови на телефони, а потім передавати правоохоронцям та журналістам, які непідконтрольні міському голові.
 
      Наразі представники й досі проводять зустрічі та вербують депутатів Новомосковської міської ради для Сергія Рєзніка та секретаря міськради, але ми сподіваємось, що депутати не обміняють свою гідність на гроші або землю та не будуть покривати корупційні дії міського голови Сергія Рєзніка та секретаря міської ради від ОПЗЖ Арутюнова.
До речі, у нас тепер є маркер, який чітко покаже продажних депутатів – якщо най незабаром якийсь депутат отримає від міської ради земельну ділянку, ми зрозуміємо за що він її отримав.
 
      Також представник політичної партії ВО «Батькивщина» заявив, що депутати від їх партії не будуть підтримувати корупційні рішення міського голови та незабаром почнуть процедуру переобрання секретаря Новомосковської міської ради тому, що чинний секретар є представником забороненої партії ОПЗЖ та, зокрема, за час роботи він себе повністю дискредитував.
 
       Так що незабаром ми з вами побачимо, як у Новомосковську й надалі будуть розвиватися події та чи знімуть секретаря від забороненої партії ОПЗЖ.

Дякую!

Тепер редактори знають.