Новости

Сумна звістка облетіла Новомосковщиною.

Шостого лютого на сімдесятому році життя пішов у вічність лікар-професіонал, голова районної ради третього та четвертого скликань, прекрасна людина, невтомний трудівник, надійний товариш і колега Володимир Петрович Чорний.

Він народився 16 серпня 1949 року в с. Орільці. Після закінчення Дніпропетровського медичного інституту у 1972 р. розпочав трудову діяльність на посаді лікаря-хірурга у Новомосковській міській лікарні, згодом очолив її хірургічне відділення, 14 років керував ТМО Новомосковського району на посаді головного лікаря.

Усім серцем В. П. Чорний любив рідний край, тож невтомно працював задля його мешканців. Як людина слова і діла Володимир Петрович з повагою ставився до них і власним прикладом демонстрував, як потрібно дбати про земляків добрими справами.

Великий життєвий і організаторський досвід Володимира Петровича належно оцінили і депутати Новомосковської районної ради, обравши його головою двічі – у 1998 та 2002 роках.

За час діяльності на нелегкій посаді В. П. Чорний був справедливим, уважним керівником, вимогливим і небагатослівним, завжди готовим до розв’язання будь-яких нагальних проблем.

Кожен, хто звертався до нього з робочим чи особистим питанням, був впевнений, що Володимир Петрович обов’язково допоможе, адже щире ставлення до людей у поєднанні з надзвичайною працездатністю і професіоналізмом, талантом і вмінням сповна віддаватись обраній справі були найкращими якостями його характеру. Завдяки їм, а також наполегливості, організаторським здібностям В. П. Чорного район був одним з лідерів з розвитку місцевого самоврядування області.
Все це принесло Володимиру Петровичу заслужені повагу і авторитет серед мешканців Новомосковщини.

Глибоко сумуємо разом з рідними і близькими В. П. Чорного і висловлюємо сердечні співчуття з приводу непоправної втрати. Світлі спогади про Володимира Петровича назавжди залишаться у наших серцях. 

Дякую!

Тепер редактори знають.