Новости

Судді Дніпропетровщини плювали на боротьбу Зеленського з незаконними АЗС

Судді Дніпропетровщини своїми діями показали Президенту Володимиру Зеленському, що вони плювали на нього та на його протидії нелегальним АЗС на Дніпропетровщині.

Три тижні тому правоохоронці провели на Дніпропетровщині масштабну роботу по виявленню нелегальних заправок та припиненню їх роботи. Місто Новомосковськ не залишився осторонь.

Незважаючи на те, що міська прокуратура та поліція «кришує» нелегальні АЗС в місті Новомосковську, правоохоронці з Дніпра провели рейд по припиненню роботи таких нелегальних АЗС, які працювали без жодного дозвільного документу.

Правоохоронці з Дніпра демонтували та заарештували дві нелегальні заправки в місті Новомосковську.

Усі скажуть: добре, що Президент Зеленський звернув увагу, дав наказ, а правоохоронці почали діяти, чого за останні п’ять років ніколи не робили.

Але ж ні!

Судова гілка влади, яка не підпорядковується Президентові, вважає себе особливою КАСТОЮ, тому й накази Президента їм до одного місця.

Наприклад, згідно наказу Президента, у Новомосковську правоохоронцями було проведено рейд та демонтовано дві нелегальні АЗС, обладнання яких було заарештоване та направлене на зберігання до комунального підприємства. Але майже через тиждень власники заправок принесли ухвалу Жовтневого суду міста Дніпра про зняття арешту та повернення обладнання його власникам.

Як потім стало відомо, Жовтневий суд, як то кажуть, мовчки розглянув заяву господаря заарештованих нелегальних АЗС та своєю ухвалою зняв арешт та повернув обладнання.

 

Ось такі дива кояться на Дніпропетровщині з судовою гілкою влади, яка плювала та плює на Президента Зеленського та його протидію нелегальним АЗС.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.