Новости Политика

Судді Дніпра виступили проти мера Філатова

Корумповаані представники Феміди АНД суду звернулися до Президента України Володимира Зеленського, Генпрокурора Ірині Венедиктової, Голови Ради суддів Богдана Монича, до Вищої ради правосуддя, Голови АНД району, а також безпосередньо і до – мера Дніпра Бориса Філатова та КП «Дніпроводоканал».

Продажні судді вимагають відновити водопостачання в будівлі АНД суду, називаючи дії протизаконними та спробою міської влади та особисто мера Бориса Філатова «натиснути» на правосуддя.

Нагадаємо читачам,що мер Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у ФЕЙСБУК написав, що саме за його наказом комунальники перекрили АНД суду воду. В ЗМІ припускають, це відповідь на рішення суду, щодо законності встановлених білбордів політичних опонентів Філатова.
Крім того, Борис Альбертович «подбав» про суддів, співробітників установи і фігурантів різних справ, що проходять в будівлі АНД суду, та наказав поставити біля входу в будівлю біотуалет.

Продажні та корумповані судді нагадують, що втручання в роботу судових органів або перевищення влад, або службових повноважень кваліфікуються як кримінальний злочин (статті 376 і 365 КК України). Покарання – до десяти років позбавлення волі, але за гроші вони звроблять усе.

Дякую!

Тепер редактори знають.