Новости

Суд просять зобов’язати Мін’юст припинити діяльність ГО «Центр протидії корупції»

Окружний адміністративний суд Києва просять зобов’язати Міністерство юстиції звернутись до суду щодо припинення діяльності ГО «Центр протидії корупції». Про відповідний позов повідомляє пресслужба суду.

«Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Міністерства юстиції України щодо неприйняття рішення з приводу невідповідності діяльності ГО “Центр протидії корупції” вимогам Закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”», – йдеться в повідомленні.

Позивач посилається на начебто оприлюднену в ЗМІ інформацію, що «Центр протидії корупції», аналізуючи діяльність дивізії військ СС «Галичина», «займається пропагандою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, чим порушує чинне законодавство».

ОАСК просять зобов’язати Мін’юст звернутись з позовом до суду про припинення діяльності ГО «Центр протидії корупції» у порядку, передбаченому Законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження за даним позовом.

На цю інформацію «Центр протидії корупції» відреагував на сторінці у Facebook.

«Ми не знаємо поки, чи йдеться саме про нашу організацію, адже не отримали позову, але ми уважно слухали так звані плівки НАБУ щодо суддів ОАСК і чудово памятаємо, що там уміють нашвидкоруч придумувати від ручних організацій та адвокатів позови на свою користь. Тим паче, що ця інформація з’явилася напередодні нашої акції біля Офісу Президента щодо ліквідаціїї ОАСКу: “Володя, розберися нарешті з ОАСКом”. Але навіть якщо такий позов адресований саме нам, шановні судді ОАСКу, ми все одно не зупинемось і надалі вимагатимемо ліквідації цієї ракової пухлини української судової системи», – зазначили в ГО.

Центр протидії корупції — українська громадська організація, створена у 2012 році громадським діячем, головою правління організації Віталієм Шабуніним і виконавчою директоркою ЦПК Дарʼєю Каленюк. Основними напрямами діяльності організації є розробка та просування антикорупційних ініціатив, контроль над держзакупівлями, виявлення і запобігання корупційним схемам тощо.

Джерело

Дякую!

Тепер редактори знають.