Новости

Стриг чорт свиню: крику багато, а шерсті мало !

Останнім часом життя у місті завмерло. Глобальних подій не відбувається. Можливо усі насолоджуються останніми теплими днями осені. Та тут, наче грім серед ясного неба – незаплановане засідання комісії з депутатської етики. Причина тому – заява голови комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем Романа Лєбєдєва про те, що він складає свої повноваження.

Любителі «зелені» одразу почали говорити про «сміливий вчинок», та я бачу у цьому лише гарно продуманий піар. Зараз розповів чому.

Почну з того, що Роман Лєбєдєв був депутатом не одне скликання і постійно мав причетність до сфери ЖКГ міста. З впевненістю можна сказати, він «вічний депутат» дуже добре знає «вічного мера». За часів роботи мером Сергія Мороза він був головою депутатської комісії з питань ЖКГ. Шосте скликання запам’яталося усім активною діяльністю, він та інші члени комісії випили у Сергія Анатолійовича не один літр крові та підкинули величезну купу проблем. Як «досвідчений» спеціаліст Роман Георгійович вже у сьомому скликанні продовжив свою роботу. І тут раптом такий мужній і мудрий чоловік не витримав, що міська влада довела сферу ЖКГ міста до відчаю і склав повноваження голови депутатської комісії. Та чомусь склав повноваження лише голови комісії, а не депутата. Дуже хочеться нагадати, що Роман Георгійович сам є цією недолугою міською владою. Крім того, члени «Партії Зелених» у особі Юрія Карачевцева ( колишній перший заступник міського голови з питань народно – господарського комплексу міста), Сергія Півоварова (директор КП “Новомосковський комбінат комунальних підприємств”), Володимир Кисельов та Олег Кардашов (члени виконкому) теж мають безпосереднє відношення до «поганої влади».

Переконана, що усі озвучені питання Романом Лєбєдєвим у зверненні до в.о. міського Сергія Горошка повинні були вирішитися завдяки діям його ж команди по партії, для цього у них є усі ресурси. Питання теплопостачання у Новомосковську – золота жила для піару, тільки більшість жителів, які першими вирішили встановити автономне опалення дуже добре пам’ятають, що дозвіл на здійснення запланованого, їм надавався за умови співпраці з «правильною зеленою фірмою». Водомор2018. Напевно нам усім потрібно було їхати і відкручувати вентель до Дніпроводоканалу, а потім з ноги відкривати двері до заступника мера Дніпра з вимогами пустити воду чи кричати під стінами Дніпро ОДА. Напевно усе місто повинно було дати мовчазну згоду на переїзд міського водоканал у приватне приміщення. Тільки від цього доволі приємну суму за оренду приміщення щомісяця отримував лише Роман Лєбєлєв. Сміття. Дійсно у Новомосковську, як і у містах нашої держави є проблема зі стихійними звалищами та вивезенням побутових відходів. Особисто мені зрозуміло , про це вже писала раніше, чому за три роки,так кардинально змінилась риторика “Партії зелених ” і їх відношення до полігону. Зі спасителів, вони стали катами. Та чомусь навіть підконтрольне Сергію Півоварову комунальне підприємство не спішить заробляти кошти на його вивезенні. З 15 тисяч будинків приватного сектору договір на вивезення побутових відходів укладено лише не 5 тисяч. Замість цього працівників підприємства та техніку неодноразово помічають біля будівництва того чи іншого МАФу.

2019 та 2020 роки пророкують бути насичені виборчими подіями. Для того, щоб відбілити свою репутацію “Партії зелених” буде потрібен час. Зараз вони «мужньо складуть свої повноваження» і підуть в народ. Будуть проводити акції, народні гуляння, вішати кольорові плакати. Таким чином вони сподіваються, що з часом про їх здобутки та “гарні” забудуть і вони у білих костюмах знову прийдуть до влади. Та тільки уся їх робота гарно описана у народному прислів’ї “Стриг чорт свиню: крику багато, а шерсті мало!”

Дякую!

Тепер редактори знають.