Новости

СТРАШНЕ І СУМНЕ

Після звернення дупутатів до відповідального заступника голови Дніпропетровської ОДА Пруцакова , ситуація з транспортом в с. Єлизаветівка різко погіршилася.

Справа дуже проста, тендер на пасажирські перевезення між с. Єлизаветвка та м. Кам*янське не проводиться досить тривалий час. Це питання вже підіймалося на прикінці 2017 року коли “перевізники” почали самостійно вигадувати новий графік руху.

Після того як мешканці не одноразово телефонували на гарячу лінію голови ОДА питання вирішили. Возити стали як і раніше ті самі хлопці.

Але з 1 квітня водії маршруток повідомили пасажирів, що не будуть возити людей, тому як дорога на “КОМУНАР” розбита і ремонт дуже дорогий.

ПИТАННЯ ТРЕБА ВИРІШУВАТИ

Всі кого зачипає це питання мають поставити до відома голову Дніпропетровської ОДА за номером 8-800-505-600

За цим номером слід вимагати, щоб негайно відновили нормальний рух транспорту в с. Єлизаветівка, а балансоутримувач негайно привів дорожне покриття в задовільний стан.

P. S

Шановний Губернатор зверніть увагу на проблему простих людей!!! Хоча може в такий спосіб ВИ , або ваші підлеглі, просто вирішили МЕНЕ потренувати? Нехай , але так чи інакше прості люди які користуються громадським отранспортом не мають страждати від ігнорування прблеми, коників перевізників. або безкарності балансоутримувача дороги яка просто перетворилася у напрямок.

Максим Голосной

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.