Новости

Стало відомо коли й за яких умов запрацюють дитячі садочки та метро

Дніпропетровська обласна рада повідомила, що сьогодні, 25.05.2020 року відбулося засідання комісії ТЕБ і НС, на якій прийнято рішення дозволити в Дніпропетровській області працювати закладам дошкільної освіти з 27 травня тільки у разі виконання тимчасового санітарного протоколу. (постанова 25 від 21.05.2020).

Вимоги до дитсадків наступні:
– Проводити температурний скринінг усіх працівників на початку робочої зміни та кожні чотири години перевіряти дітей. Дані заносити у відповідний журнал.
– На вході до закладу організовується місце для обробки рук антисептиками.
– Ранкове приймання дитини до закладу та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами будівлі. Батьки повинні бути у респіраторі або захисній масці.

На період карантину забороняється:
– Використання багаторазових (тканинних) рушників.
– Використання м’яких іграшок.
– Використання килимів з довгим ворсом.
– Проведення масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи.
– Проведення батьківських зборів.
На цей момент дитячі садочки Кривого Рогу, Кам’янського та Павлограду готові до роботи. Заклади області будуть поетапно відкриватися згідно відповідно до санітарних норм. Садочки Дніпра поки не готові приймати маленьких відвідувачів.

Щодо метро.

Від сьогодні підземка може перевозити пасажирів з 15:00. Втім також із дотриманням певних санітарних вимог стосовно дистанції між людьми та використанням засобів індивідуального захисту пасажирів.

Дякую!

Тепер редактори знають.