Новости

Співач Анастасія Приходько вперше виступала як політик на Національному Форумі «Нова стратегія миру і безпеки»

Анастасія Приходько вперше виступала як політик на Національному Форумі «Нова стратегія миру і безпеки». Величезна кількість гостей з багатьох країн світу, які представляють різні політичні напрямки і погляди. Рада, що в Україні є політик, яка змогла організовувати такі круглі столи та надавати слово навіть своїм опонентам.

В цьому і полягає сила і мудрість Юлії Тимошенко. Особисто я говорила про проблеми Донбасу, а саме про реінтеграцію,aле не тільки територій, я впевнена, що території ми повернемо. Найголовніше – це реінтеграція людей! Тих, хто залишився там, але підтримує Україну, наших воїнів, їх сім’ї, і звичайно дітей. Сьогодні ми так мало говоримо саме про людей, все більше говоримо про повернення земель.

Але побувавши на фронті багато разів, я розумію, як важко буде повернути до нормального життя наших громадян. Розумію, скільки коштів і необхідних фахівців для цього потрібно. Розумію, що для цього повинні бути чіткі державні програми з захищеним фінансуванням.

Адже немає нічого важливішого, ніж громадяни України, патріоти. І мій виступ був початком довгого шляху, який всім нам треба буде пройти в найближчому майбутньому. А моє завдання – допомогти реалізувати всі запропоновані ідеї, незалежно від політичних поглядів людей. Ми – громадяни України, в першу чергу, і тільки потім прихильники будь-якої політичної партії.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.