Новости Политика

Схоже, що одіозний Олександр Вілкул – самозванець.

Як вже повідомляли ЗМІ Дніпропетровщини, серед багатьох питань, які виникли у правоохоронців області до скандального корупціонера ексголова Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка, є й історія з так названим призначенням одіозного регіонала Олександра Вілкула головою Криворізької військової адміністрації.

 

Річ у тому, що такого поняття, як Криворізька військова адміністрація… не існує ні де-юре, ні де-факто. Але пану Вілкулу захотілось, а Валентин Резніченко не зміг відмовити.

Ось вони, два одіозних та корумпованого чоловіка створили такий собі надзвичайний орган влади, який до речі,  має право лише створювати лише президент України Володимир Зеленський, який підписує відповідний Указ.

Але такого Указу не було, тому виходить, що і пан Резніченко, і пан Вілкул «приватизували» собі повноваження голови держави?

І тільки можна здогадатися для чого це було зроблено. У нас є думка, але… подивіться відео і все зрозумієте.

Тепер цим не звичайним для України та дуже звичайнім для Дніпропетровщини парадоксом місцевої політики зацікавився новий голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

У своєму інтерв’ю «Суспільному Дніпро» Сергій Лисак наголосив, що посади, яку нині обіймає одіозний та корумпований регіонал Вілкул-молодший, взагалі не існує і що він планує зустрітися особисто з Олександром Вілкулом, щоб обговорити статус останнього, і його діяльність у Кривому Розі.

Крім того, новий очільник Дніпропетровської ОВА Лисак повідомив, що обов’язково будуть кадрові зміни та що нова влада розбереться, куди Резніченко та його оточення витрачали бюджетні кошти.

Дякую!

Тепер редактори знають.