Новости Политика

Скандального корупціонера Андрія Павелка відправили у СІЗО.

Суд заарештував підіраста та корупціонера Андрія Павелка

Корумпований президент УАФ Андрій Павелка, за рішенням суду проведе у слідчому ізоляторі 60 діб. Таке рішення прийняв слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Львова Білинська задовольнив клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу і постановив змінити запобіжний захід бандиту та корупціонеру Андрію Павелко, на тримання під вартою терміном на 60 діб до 14-го серпня включно.

Підірас та корупціонер Андрій Павелко

Зазначимо, що на початку засідання корупціонер Павелка погодився себе зухвало, на його підтримку прийшло багато зірок українського футболу, як стало відомо всі ці “зірки українського футболу” кожного місяця отримують від бандита Андрія Павелка, по $ 15000 за те, що вони з ним їздять по судах та підтримують його.

Нагадаємо, бандит Андрій Павелко проходить у справі про фінансові махінації у рамках діяльності УАФ. Кримінальне провадження по ньому відкрили за будівництво заводу з виробництва штучної трави, але під час розслідування додалось ще декілька кримінальних проваджень, бо бандит Павелко був ненаситної корумпованою істотою.

Коли суд виніс рішення про арешт на 60 діб до 14-го серпня включно корупціонер Павелко похмурні, а його підтримка зрозуміло, що тепер залишиться без додаткового заробітку.

Звертаємо увагу любителів українського футболу, хто прийшов на підтримку корупціонера та бандита Андрія Павелка, хто сидить на зарплати у корупціонера.

Підараси з укрїнського футболу які підтримують корупцію та корупціонера Андрія Павелко

Зірки футболу які підтримали корупцію в Україні, які підтримують Андрія Павелко

Подивиться на своїх кумирів які підтримують корупцію в Україні та українських корупціонерів. Ось, на що заслуговують українські вболівальники, на зухвалі посмішки продажної підтримки Андрія Павелка.

Зірки футболу які підтримали корупцію в Україні, які підтримують Андрія Павелко

Зірки футболу які підтримали корупцію в Україні, які підтримують Андрія Павелко

Також суд виніс ухвалу про те, що застава у розмірі 9,88 млн гривень, яку за Павелка у листопаді 2022-го року внесла компанія компанія “УАФ Маркетинг”, перераховується на користь держави. Ухвала підлягає НЕГАЙНОМУ ВИКОНАННЮ.

 

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.