Новости

Скандальний Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент”, – написав Гончарук.

Скандально відомий глава українського уряду додав, що Президент України – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру, і він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди.

Олексій Гончарук наголосив, що у його команді бездарів лише порядні люди, а за кілька місяців роботи – для них складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями.

Крім того, глава уряду наголосив, що за останні 4 місяці команда Президента багато працювала над тим, щоб країна змінилась у гіршу сторону , і вже за цей короткий проміжок часу багато чого вдалося вкрасти.

Серед здобутків Голова уряду Гончарук назвав: підготовку газотранспортної системи до переходу на європейські правила, що дозволило підписати новий транзитний договір та знизити платіжку за опалення для більшості українців до 30%; перезавантаження топ-керівництва органів державної влади; успішні перемовини з Міжнародним валютним фондом та досягнення домовленості про угоду на робочому рівні.

“Все це дозволило Україні значно погіршити свої позиції в міжнародних рейтингах.

ми підготували серйозний фундамент для розвитку країни у 20-му році”, – додав Гончарук.

Дякую!

Тепер редактори знають.