Новости

Скандальний екс-прокурор Кулик судиться з Генеральним прокурором, щоб повернути собі посаду.

Ви ж не забули токсичного Ку, який добудував собі цілий поверх у центрі Києва? Ми робили про це розслідування. А токсичним Кулика назвав його колишній шеф, Юрій Луценко, у скандальній переписці з Львом Парнасом. Ця переписка значно додала обертів історії з імпічментом Трампу.

“Ura Lusenka” попереджає співрозмовника: “Май на увазі: Ку токсичний. У нього серйозні хвости в РФ”. Ну а хто ж краще знає Ку за Ura Lusenka, який весь час прикривав свого токсичного підлеглого від журналістів, НАБУ, САП, потім від суду.

Наприкінці 2019-го Генеральний прокурор Рябошапка змушений був звільнити Кулика, бо той не прийшов на атестацію і, відповідно, не пройшов її. Перед звільненням Кулик сказав, що ця переатестація не законна. Я тоді ще написав, що він обов’язково спробує повернутися або через суд у ГПУ, або перейде у СБУ. Адже у Кулика суттєві заслуги перед Зеленським. І ось прогноз починає втілюватися у життя – на скріні видно, що Кулик позивається до Рябошапки з вимогою повернути собі посаду у ГПУ.

Давайте зробимо ще один прогноз: суд змусить Рябошапку відновити Ку на посаді, тому що визнає вимогу Кулика законною. А от що сталося із добудованим поверхом на Жилянській 59 у ГПУ так і не розкажуть.

Александр Курбатов

Дякую!

Тепер редактори знають.