Новости

Шта, блд? З дня ганебного брифінгу Зеленського, Рябошапки і Авакова про розрикриття вбивства Шеремета минуло три місяці.

Тобто вже три місяці поспіль, журналісти, адвокати і просто люди з клепкою в голові пишуть про фабрикацію доказів і очернення підозрюваниих. Весь цей час троє людей сидять під арештом і двоє з них за гратами. Весь цей час зрозуміло, що прокурорсько-аваківська шобла напрацювала купу гівна замість доказів. І тепер – вибачення? Ахуєть!

Зверніть увагу, про нестачу доказів першим сказав генпрокурор Рябошапка і…. Прокурори продовжили нести у судах маячню і не дозволили оприлюднити дані про зріст Андрія Антоненка, який множить на ноль версію слідства і підконтрольних йому ескпертів.

Троє підозрюваних пережили і продовжують переживати жах від очерення від перших осіб держави і від сидіння під арештом, за гратами.

Тепер Зеленський каже про вибачення, але… люди продовжують сидіти по сфабрикованій справі. Бо доказ їхньої вини, або хоч якогось виправдання арешту, тепер потрібні і Зе, і Рябошапці, а для чорта Авакова – це взагалі питання виживання. Тому підозрюваних не випустять.

Результатом “помилки” має бути кінець кар’єри слідчих, експертів і міністра МВС з подальшою відповідальністю за свідому брехню. От тільки чи можливо це з Президентом Зеленським?

Для тих, хто не слідкував за ходом справи, є прекрасна презентація, де адвокати систематизували усі маніпуляції, до яких свідомо вдалися слідчі поліції і прокурори. Вона у першому посиланні.

Александр Курбатов

Дякую!

Тепер редактори знають.