Новости

СХОЖЕ, ЩО РЕФОРМИ ОДА НЕ ЕФЕКТИВНІ, В ПРИНЦИПІ ЯК І САМА ОДА

ПЕРЕВІРЕНО СПРАВАМИ)

– “Ви вмієте лише робити переросподіл бюджетних коштів з урахуванням власних інтересів, проблеми жителів села вас не цікавлять, бо при їх вирішенні у вас та вашої команди практично немає заробітку” .

Шановний губернатор Дніпропетровщини, якщо ВИ не вмієте працювати та оперативно вирішувати проблеми сіьських територій, то будь ласка передайте відповідні повноваження на місця, МИ самі все вирішемо 

 

Вже три дні як знову не ходить маршрутка в с. Єлизаветівка (КОМІНТЕРН) . Ви та ВАША команда й досі не провели тендер, не забезпечили належне транспортне сполучення в міжтендерний період та взагалі проігнорували звернення місцевої громади з цього приводу. Я розумію, що ВАМ байдуже, і що це не ваші батьки ходять пішки по 5 км по жарі до центру, щоб доїхати до лікарні або до райцентру. Тому будь ласка для вирішення проблеми наберіться сміливості і передайте в якості експерименту відповідні повноваження в Єлизаветівську сільську раду для купівлі маршрутки та запуску власного маршруту між с. Єлизаветівка та лівобережною частиною м. Кам*янське за спрощенною процедурою.

ВИ ТА ВАША КОМАНДА ЗЛЯКАЛИСЯ ПІДТРИМАТИ НАШ СОЦІАЛЬНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ ПО ПІДТРИМЦІ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ ТА ВЕТЕРАНІВ і УЧАСНИКІВ ВВВ. (тому найбільші соціальні гарантії в поєднанні з найбільшим перевиконанням бюджету залишаються в нашому селі і мені соромно називати це РЕФОРМАМИ, для мене це просто крок до нормального життя)

P. S

Я знаю, що новий тендер пройде в наступному місяці і я також знаю про натяки на захмарні відкати для перевізників за виграш в тендері по ПЕТРИКІВСЬКОМУ РАЙОНУ. ВИБАЧТЕ АЛЕ ВІДПИСКИ НАМ НЕ ПОТРІБНІ, БО МИ ВЖЕ БАЧИЛИ ВАШУ “НІЯКУ” ЕФЕКТИВНУ РОБОТУ ПО НАВЕДЕНЮ ЛАДУ НА “БЛАКИТНОМУ ОЗЕРІ” СХОЖЕ, ЩО З МАРШРУТКАМИ НА СЕЛІ ТА САМА ІСТОРІЯ.

Максим Голосной

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.