Новости

ЩО ПОВ’ЯЗУЄ ЦІННИЙ БУДИНОК НА СТАРОКОЗАЦЬКІЙ У ДНІПРІ І НАРДЕПА ВАДИМА НЕСТЕРЕНКА

Як стало відомо сайту Деньги.Информатор, красива будівля з ліпниною на вулиці Старокозацькій, 48 у Дніпрі цілком може стати партійним офісом. Хто його новий власник?


Є у Дніпрі на Старокозацький (колишня вулиця Комсомольська) історично цінна будівля. Не пам’ятник, просто цінна будова. Зовні непримітна, але всередині ховається справжнє мистецтво. У соцмережах жителі Дніпра волають про допомогу. І допомога необхідна саме будівлі, в якій новий власник почав ремонт. Висловлюються побоювання, що місто може назавжди втратити ці прекрасні інтер’єри.

КОМУ НАЛЕЖИТЬ БУДІВЛЯ?

За даними реєстру нерухомості, 21 лютого цього року будівлю на вулиці Старокозацькій, 48 у Дніпрі купив Железняк Євген Володимирович.
За інформацією аналітичної платформи YouControl, ім’я та прізвище Євген Железняк зустрічається серед колишніх і нинішніх засновників і керівників фірм, деякі з яких входять до групи підприємств народного депутата України від БПП Вадима Григоровича Нестеренка.
Євген Железняк є одним із засновників підприємства «Агрофірма імені Горького». За даними Мін’юсту, «Агрофірма ім. Горького» зареєстрована за адресою: Київ, провулок Георгіївський, будинок 2, кімната 12.

За цією ж адресою зареєстровані підприємства нардепа Вадима Нестеренка, які він вказав у своїй декларації в березні 2018 року: Агрофірма «Орільська», Орільський об’єднаний елеватор, Агрофірма «Вікторія», «Злагода», «Агроальянс», «Дружба-Казначеївка», Агрофірма «Мрія», «Агродніпроцентр», «Агротандем – Плюс», Агрофірма «Санрайз», Агрофірма «При­о­рільська», АПК «Украгро», «Орелька», «Дніпровський тепличний комбінат», «Дніпромлин», Агрофірма «Відродження», «Макроплаза», Сільськогосподарське підприємство «Чумаки», Сільськогосподарське приватне підприємство «Чумаки».


ЧИМ ЩЕ ЦІКАВИЙ ЄВГЕН ЖЕЛЄЗНЯК?

У Євгена Железняка є спільний бізнес з членом виконкому Новомосковської міської ради Володимиром Бобиком – ще одним соратником народного депутата Вадима Нестеренка.
Євген Железняк, фірма «Демаре» і Володимир Бобик є засновниками підприємства, яке займається орендою нерухомості. Це фірма під назвою «Центральний парк».


Чим «прославився» «Центральний парк» і чому Володимиру Бобику може загрожувати до 3 років позбавлення волі, читайте в матеріалі «У Дніпрі поліція хотіла заарештувати будівлю партнера новомосковського нардепа».

Дякую!

Тепер редактори знають.