Новости Политика

Що ви, як президент, можете і маєте зробити, щоб Україна стала сильнішою, – Михайло Ткач

Що ви, як президент, можете і маєте зробити, щоб Україна стала сильнішою

Журналіст “Української правди” Михайло Ткач задав питання Президенту України Володимиру Зеленському про корупцію чиновників, можливу втрату допомоги від західних партнерів, боротьбу з шахрайськими кол-центрами, тиск з боку держави на бізнес, збільшення розриву між фронтом і тиловим життям чиновників. Народні депутати продовжують жити своїм життям, купуючи елітні автівки.

А частина депутатів з ОПЗЖ якимось чином виїхали за кордон і чекають святкування нового року у Монако чи Дубаї. “Ми усвідомлюємо, що війна триває і що ми ще можемо програти, якщо окремі посадовці, депутати чи чиновники продовжать використовувати свою владу у своїх інтересах, а не в інтересах суспільства.

Як ви вважаєте, що ви, як президент, можете і маєте зробити або кого замінити у своїй команді, щоб наша держава стала сильнішою і військові на фронті на всі 100% відчували, щоб той час, який вони виборюють для всіх нас не марнується окремими посадовцями, депутатами або чиновниками, а використовується на 100% в інтересах суспільства, держави і задля перемоги”, — запитав журналіст.

Дякую!

Тепер редактори знають.