Новости Политика

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ПРАВООХОРОНЦІ ТА ПРЕЗИДЕНТ ЗВЕРНУЛИ УВАГУ НА КОРУПЦІЙНІ ЗЛОЧИНИ В НОВОМОСКОВСЬКУ?

Цікаво, що потрібно зробити такого, щоб президент Володимир Зеленський та міністр внутрішніх справ Монастирський звернули увагу на те, що творить міська влада в Новомосковську?!
Мешканці міста, активісти та місцеві ЗМІ постійно кажуть та пишуть про те, що містом керують представники забороненої партії ОПЗЖ, під їх керівництвом майже на всіх комунальних підприємствах працюють корупційні схеми. Сколотивши свою більшість в Новомосковський міській раді міський голова Сергій Рєзнік разом з секретарем міської ради від ОПЗЖ Володимир Арутюновим протягують незаконні рішення, завдяки яким вони збагачуються. На всі ці факти місцеві правоохоронці не реагують.
Голова Дніпропетровської обласної ОПЗЖ разом з мером Рєзніком будують плани по “ДЕРИБАНУ” Новомосковська
У місцевих ЗМІ постійно лунає інформація про розкрадання гуманітарної допомоги, яка призначена для біженців, а також міський голова Рєзнік та секретар міськради Арутюнов, за допомогою підконтрольних депутатів, розікрали бюджетні гроші, призначені на оборону міста. Про це у своєму відео зверненні повідомляє депутат Новомосковської міськради Олександр Мирошник. Він зазначає, що міський голова разом з секретарем кудись діли виділені гроші на оборону міста.
Активіст Новомосковська Дмитро Глущенко, який зараз боронить нашу державу від російського агресора, записав відео з волонтерами міста, які розповіли, що заступник міського голови Ірина Ялова, яка відповідає за гуманітарну допомогу,  разом з міським головою причетна до розкрадання гуманітарки.

На жаль, на ці два повідомлення про злочин місцева поліція та прокуратура ніяк не відреагувала.
Також, нам стало відомо, що місцеві правоохоронці давно не реагують на повідомлення про злочин, бо як кажуть місцеві вони з міською владою в долі.
Правда це чи ні, ми стверджувати не можемо, але той факт, що поліція та прокуратура нічого не коментує та не реагує вказує на те, що місцеві кажуть правду.
Ми проглянули міські ЗМІ й дійсно починаючи з 2014 року не знайшли жодної інформації від прокуратури та поліції про гучні справи, про затримання корупціонерів в лавах міської влади, правоохоронної або судової.
Таке враження, що у Новомосковську кришталево чисті чиновники, ніколи не беруть хабарів правоохоронці та судді.
Не місто, а рай — без корупції та криміналу.
Може ми помиляємось, але перегляньте відео, передивиться місцеві ЗМІ й ви побачите, що ми не помиляємось і дійсно у Новомосковську щось відбувається дивне.
Люди, депутати, активісти розповідають про розкрадання грошей з бюджету міста, розказують про корупцію та корупційні схеми, а поліція та прокуратура мовчать та не реагують.
Ми дуже просимо президента нашої держави Володимира Зеленського, міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського знайти час та звернути увагу на Новомосковськ, яким керують представники ОПЗЖ та попри воєнний стан розкрадають місто.
Проаналізувавши фото, відео матеріали місцевих ЗМІ, ми можемо впевнено сказати, що міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік на виборах йшов разом з ОПЗЖ, раніше він був не останньою людиною в Партії регіонів Дніпропетровської області, також він був депутатом Дніпропетровської обласної ради від Партії регіонів, зараз він з ОПЗЖ і вони разом знищують місто Новомосковськ.

Дякую!

Тепер редактори знають.