Новости

Секретарь міської ради Сергій Горошко «Ворогів реформування преси»

Вчора на сайті Національної спілки журналістів України було оприлюднює список «Ворогів реформування преси-2017».
Цього разу в ньому 14 імен, більшість – керівники районних, міських та обласних рад. Уперше такий список НСЖУ склала 2016 року з нагоди Всесвітнього дня свободи преси – 3 травня. Відтак його оновлювали, оскільки в багатьох районах тиск на ЗМІ не припиняється.

СПИСОК 

–На жаль, попри наявність Закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», що є чинним уже не один рік, деякі місцеві чиновники й далі намагаються тиснути на редакції, свавільно звільняють редакторів, ігноруючи медіареформи, – коментує голова НСЖУ Сергій Томіленко. – Як найбільша медіаорганізація намагаємося шукати шляхів захисту наших колег, залучаючи юристів для надання правового захисту й консультацій, готуючи відповідні звернення. Маємо позитивні результати розв’язання конфліктів на користь редакцій. Сподіваємося, що і цей Антирейтинг та громадський осуд вплинуть на позицію згаданих осіб.

Як на мене, відсидітись вже після такого в.о. міського голови, секретарю міської ради Сергію Горошко ніяк не вдасться. Дійсно, дане питання тягнеться вже не один рік, тільки ситуація у нас трохи інша. Колишньому меру Сергію Морозу вирішити відносини з «Новомосковською правдою» дали але він не зміг в силу свого розуму. Зараз же, багато  «покровителей» «Правди», таких як нардеп выд БПП Вадим Григорович Нестеренко, Олексій Фрейдін та Сергій Горошко просто спекулюють на даному питанні, та використовують видання виключно у своїх цілях . Я вже навіть бачу, цей багатотисячний мітинг з бабусь і дідусів, які кричать «Ганьба і зрада», захищаючи дармову газету.

Переконана, що працювати треба конструктивна і у законодавчому полі. Прийняли Закон і усім потрібно його виконувати. Тягнути далі просто вже не можна! Сергій Григорович, візьміть вже врешті-решт на себе відповідальність та відпустіть на волю «Новомосковську Правду» разом з усіма її захисниками та покровителями. Нехай уже пливе з Богом “Новомосковська правда” без Нестеренка,Фрейдіна!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.