Новости Политика

СБУ затримало за держзраду представницю “ОПЗЖ”. Коли вже дойде черга до Дніпра та Новомосковська?

Служба Безпеки України

Майже кожного дня Служба безпеки України затримує колаборантів та зрадників з політичної партії “ОПЗЖ”, яка, до речі, в Україні є забороненою.

Всупереч тому, що партія заборонена, її представники як працювали на своїх посадах в державних та місцевих органах влади, так і далі працюють.

До речі, СБУ у Львові затримало за підозрою у державній зраді екс-очільницю осередку політичної партії “ОПЗЖ”  Інну Іваночко.

Поплічниця Медведчука Інна Іваночко вела антиукраїнську діяльність, активно просувала ідеї федералізації України та проводила інформаційні акції антиукраїнського спрямування.

Зараз проросійська активістка, мешканка Львову, знаходиться під вартою у СІЗО.

Добре, що кожного дня виловлюють та затримують колаборантів та зрадників, які допомагали рф.

Але як бути з колаборантами та зрадниками у Дніпрі та Новомосковську?  Воні як були, так і залишаються при владі, постійно беруть участь у гучних корупційних скандалах.

Чого тільки вартий скандал у Новомосковську навколо розкрадання гуманітарної допомоги та розкрадання бюджетних грошей, направлених на оборону міста.

На відео волонтерка розповідає, як влада Новомосковська розкрадає гуманітарну допомогу.

Депутат Новомосковської міської ради Олександр Мирошник розповідає, як міський голова Сергій Рєзнік, разом з секретарем міської ради від забороненої партії “ОПЗЖ” розікрали гроші з бюджету, які були призначені на оборону міста.

Але, попри докази від активістів та депутатів Новомосковська, гучних затримань й досі немає.

Дякую!

Тепер редактори знають.