Новости Политика

СБУ викрила на «відкатах» заступника мера одного із міст на Одещині

Служба безпеки викрила на «відкатах» заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства однієї з місцевих громад на Одещині.
За матеріалами слідства, в обмін на хабар чиновник обіцяв підприємцям перемогу у «будівельному» тендері, який фінансувався з бюджету міста.
Сума неправомірної вигоди становила 10% від загальної вартості підряду.
СБУ викрила на «відкатах» заступника мера одного із міст на Одещині
У разі відмови платити «відкат», посадовець погрожував створити бізнесменам штучні перешкоди під час розгляду та погодження тендерної документації.
СБУ викрила на «відкатах» заступника мера одного із міст на Одещині
Співробітники СБУ задокументували факт вимагання фігурантом грошей за «дозвіл» на проведення ремонту у приміщеннях мобілізаційного відділу міськради.
Правоохоронці затримали чиновника під час передачі йому всієї суми хабаря.
Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.
Комплексні заходи з викриття корупції проводили співробітники СБУ в Одеській області спільно зі слідчими Національної поліції за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Дякую!

Тепер редактори знають.