Новости Политика

СБУ проводить масові обшуки у Києво-Печерській Лаврі

СБУ проводить масові обшуки у Києво-Печерській Лаврі

Служба безпеки  проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві (обшуки).
Ці заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні взагалі у церковників.

СБУ проводить масові обшуки у Києво-Печерській Лаврі

Зокрема, враховуючи збройну агресію рф, та останнім часом інциденти пов’язані з колаборацією попів, зростає ризик вчинення терористичних актів, диверсій, захоплення заручників, особливо в місцях великого скупчення громадян.

Тож вказані заходи проводяться для:

▪️недопущення використання Лаври як осередку «русского мира»;
▪️перевірки даних про використання приміщень УПЦ для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо;
▪️убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.
За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці:
▪️ проводять огляд території та приміщень Лаври для виявлення заборонених до обігу предметів;
▪️ здійснюють перевірку осіб на території Лаври щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства України з урахування воєнного стану. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України.

Дякую!

Тепер редактори знають.