Новости Политика

СБУ і ДБР затримала за державну зраду нардепа від «ОПЗЖ»

СБУ і ДБР затримала за державну зраду нардепупа 

Служба безпеки і Державне бюро розслідувань викрили та затримало на співпраці з рф чинного народного депутата України від забороненої проросійської партії «ОПЗЖ». Від цієї забороненої партії, до речі, депутати ще сидять у Верховній Раді України та отримує зарплатню. Якось так… Партію «ОПЗЖ» заборонили, а депутатів від цієї партії не убрали та досі платять зарплатню з державного бюджету.

СБУ і ДБР затримала за державну зраду нардепупа 

Нардепу  повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Слідством встановлено, що під час повномасштабного вторгнення рф цей депутат, перебуваючи на тимчасово окупованій території Запорізької області, добровільно пішов на співпрацю з російським агресором.

Зокрема, він перереєстрував підконтрольні йому підприємства за російським законодавством, відкрив рахунки у місцевих «філіях» банківських установ рф, а також організував виробництво матеріальних цінностей та їх передачу російським окупаційним військам.

За наявною інформацією, заводи фігуранта постачали паливно-мастильні матеріали для військової техніки рф і надавали техніку для облаштування ворожих фортифікаційних споруд.

Коли ж народний депутат виїхав до Києва, то продовжив координувати підприємства, які допомагають ворогу у війні проти України.

Під час невідкладних слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили електронні носії з доказами діяльності нардепа на користь рф.

СБУ і ДБР затримала за державну зраду нардепупа 

Триває досудове розслідування для встановлення усіх обставин злочину.

Зловмиснику загрожує до 15 років тюрми.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.