Новости Политика

Садівники Дніпропетровщини проти корумпованих чиновників Дніпропетровської ОДА

 

Керівників Дніпропетровської облдержадміністрації звинуватили у тотальному свавіллі та хабарництві. Про це повідомили  в Українській плодоовочевій асоціації.

У листопаді поточного року до Української плодоовочевої асоціації звернулися чотири садівничі підприємства Дніпропетровщини зі скаргою на першого заступника голови ОДА Володимира Орлова, директора департаменту економічного розвитку Андрія Рубана та начальника управління агропромислового розвитку Дніпропетровської області Любов Клімович.

Садівники стверджували, що областні чиновники постійно вимагали з них «відкати» за отримання передбаченої діючим законодавством України компенсації за державною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Після того як садівники відмовилися платити чиновникам Дніпропетровської облдержадміністрації Володимиру Орлову,  Андрію Рубану та Любов Клімович.  хабарі, обласна комісія, до складу якої входять Рубан та Клімович, встановила компенсацію для підприємств у сумі 0 гривень.

Асоціація звернулась до Мінагрополітики. Під час засідання комісії Мінагрополітики було вирішено, що підприємства Дніпропетровщини, які скаржилися на дії посадовців, все ж таки отримають компенсацію. Але ми з вами розуміємо, що чиновники корупціонери требують хабарі завдяки своєму покровителю губернатору Дніпропетровської області Валентину Резніченко. 

Дякую!

Тепер редактори знають.