Новости

СААКАШВІЛІ І ТЕРЕЩЕНКО ПРИВЕЗЛИ ДО ГРОЙCМАНА «ШВИДКУ» (ФОТО)

Лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі, народний депутат Юрій Дерев’янко, мер Глухова Мішель Терещенко, його дружина Олена Єскіна та активісти РНС провели акцію біля Кабінету міністрів з вимогою припинити блокування розмитнення гуманітарної сучасної «швидкої допомоги», через відсутність якої глухівчани щодня ризикують здоров’ям та життям.

Під стіни уряду під’їхало дві «швидкі допомоги» — одна сучасна, а інша старенька, якою мешканці Глухова змушені користуватись, наражаючи на справжню небезпеку своє життя.
Михайло Саакашвілі повідомив, що сьогодні в Глухові працює п’ять старих, дуже некомфортних «швидких», в яких немає необхідного обладнання. Завдяки меру Глухова місто отримало можливість користуватись сучасною «швидкою» з Нідерландів, однак влада так і не спромоглась розмитнити її за 6 місяців.

«Якщо ти їдеш на цьому (старому – ред.) автомобілі з інсультом або інфарктом, шансів доїхати до найближчої лікарні дуже мало. Те, що відбувається — це свідчення повного ідіотизму і шкідництва людей, які сидять в цій будівлі», — заявив Саакашвілі.

«Ця машина вже 6 місяців стоїть на митниці! 6 місяців ці вороги українського народу не можуть розмитнити одну машину, щоб дати людям швидку допомогу», — обурився лідер РНС.

За його інформацією, позавчора прем’єр-міністр Володимир Гройсман особисто прийняв рішення відмовити у розмитненні автомобіля.

«І після рішення прем’єр-міністра ця машина сьогодні їде назад до Нідерландів. До 24.00 вона повинна перетнути кордон із Польщею і поїхати назад в Нідерланди», — заявив Саакашвілі.

Він додав, що людина, яка б зробила таке в Грузії під час його президентства, моментально опинилась би у в’язниці.

«Володю, ти свого батька будеш на цій машині возити чи на цій? Так чому люди повинні їздити на таких? Через те, що мер вам неугодний?», — звернувся Саакашвілі до Володимира Гройсмана.

Мер Глухова Мішель Терещенко розповів, що його предки побудували шість лікарень в Києві, з яких працює Охматдит, та дві лікарні в Глухові, які досі працюють.

«Вони б не будували ці лікарні, якби знали, що їх онук буде бачити те, що я зараз бачу. Там люди помирають. Для мене, як для мера, охорона здоров’я — це пріоритет. Вони не дають нам можливість розвивати місто», — заявив Тещенко.

Він додав, що єдина можливість розвивати медицину в Глухові – це за допомогою гуманітарної допомоги.

Народний депутат, член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко підкреслив, що Терещенко і його дружина фактично б’ються з корупцією у Глухові.

«Я був в шоці, коли він почав розказувати про факти корупції, факти бандитизму , факти того, що влада сьогодні на рівні губернатора, прокурора, головного міліціонера, народних депутатів екс-регіоналів продовжують грабувати цей регіон. Їм абсолютно не потрібен такий мер, європейський мер, Мер з великої букви», — констатував нардеп.

За словами Дерев’янка, цей випадок зі «швидкою допомогою» – це кричущий випадок абсолютної бездарності державного управління , абсолютної брутальної корупції та цинізму по відношенню до громадян України, до мешканців Глухова, до мера і його команди, яка сьогодні намагається цю систему ламати і міняти.

Нагадаємо, мер Глухова Мішель Терещенко заявив про свою підтримку РУХУ НОВИХ СИЛ.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.