Новости Политика

Ремонт водопровідного комплексу на Криворіжжі віддали фірмі з орбіти скандальних братів Дубінських 

Фірми братів Дубінських продовжують освоювати сотні мільйонів бюджетних коштів в Дніпрі

Корумпована Дніпропетровщина без скандалу не може!  ДПП «Кривбаспромводопостачання» 2 травня поточного року уклало угоду з ТОВ «Теллор-груп»  на поточний ремонт приміщень на об’єктах Каховського водопровідного комплексу в селищі Грушівка за 6,2 млн грн.

ДПП «Кривбаспромводопостачання»

Про це пише видання Наші гроші, посилаючись на відповідний тендер у системі Прозорро.

Закупівля проведена за процедурою “відкриті торги с особливостями” з одним учасником – ТОВ «Теллор-груп». Компанія «Теллор-груп» роботи має виконати до 05 липня 2023 року. Фінансування здійснюється за рахунок коштів підприємства.

Згідно з умовами тендеру в воєнний час, у 12 службових приміщеннях Каховського водопровідного комплексу замовник під час повномасштабної війни з російським агресором запланував різноманітні дуже дорогі та коштовні для підприємства роботи – шпаклювання стін, улаштування бетонної стяжки, укладання плитки, облицювання поверхонь стін керамічними плитками, заміну сантехніки та електрики, утеплення.

Для кожного приміщення було складено дефектний акт із певним комплексом робіт. Загалом, планується відремонтувати приміщення насосних станцій НС-6, N1, N2, N3, N5, прохідної насосної станції 3-го підйому, прохідної станції очищення, корпусу службового станції очищення,  хлораторної станції очищення, прохідної та майстерні з навісом автогаражу.

Також, звертаємо вашу увагу, ДПП «Кривбаспромводопостачання» в той час, коли в державі війна з рф, підготувало ще два тендери на ремонтні роботи на об’єктах Каховського водопровідного комплексу: Поточний ремонт фасадів за 6,4 млн. грн. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей за 4,6 млн. грн.

З ремонтом фасадів у замовника проблем з конкурентами не було – ТОВ «Теллор-груп» було єдиним учасником закупівлі і з легкістю отримало підряд.

А от на тендер по заміні вікон прийшли ще дві компанії – ТОВ «СК Стройінвест» якою фактично керує Денис Островський людина Геннадія Корбана, а де-юре підставна людина з Дніпра та ТОВ «Глорія-В» з Вінниці. Як повідомляється, ці дві фірми запропонували більш дешевші пропозиції – перша на 633 тис. грн., а друга – на  865 тис. грн.

Обидві вигідніші пропозиції замовник чомусь бістро відхилив. Незадоволені рішенням замовника ТОВ «СК Стройінвест» та ТОВ «Глорія-В» спочатку намагалися вирішити питання в розділі Вимоги про усунення порушення. Проте замовник ці вимоги не задовольнив. ТОВ «СК Стройінвест» поскаржився на неправомірне відхилення його тендерної пропозиції, але замовник скаргу категорично скасував. 5 травня поточного року ДП «Кривбаспромводопостачання» повідомило про намір  укласти угоду на суму 4,57 мільйона з ТОВ «Теллор-груп». Дивно, але факт!

У відповідь від власниці компанії ТОВ «Глорія-В» Олени Зайцевої до Держаудитслужби поступила аж два звернення. Відповідь на них наразі очікується. Держпідприємство «Кривбаспромводопостачання» утворене біля 30 років тому та підпорядковується виключно  Дніпропетровський обладміністрації. Прописано воно в Кривому Розі. Тимчасово виконуючим обов’язки керівника підприємства з серпня 2022 року є Віталій Малий.

25 квітня 2023 року м. Дніпросправа № 160/1598/23

Нагадаємо, компанія ТОВ «Теллор-груп» з Дніпра належить Вікторії Глінці. З 2018 року компанія  приймає активну участь на тендерах Дніпропетровщини і має підписаних договорів на 1,32 млрд. грн. За даними видання “Наші Гроші“, “СВОЇ” компанія «Теллор-Груп» входить до бізнес-структури братів Дубінських, яких з 2008 року розшукує ФБР США.

Також звертаємо увагу, що компанія ТОВ “Теллор-Груп” вже  має досвід справ за розкрадання коштів на ремонтних роботах. У квітні 2023 року Дніпропетровська ОДА за 80 мільйонів замовила ТОВ «Теллор-Груп» ремонт раніше відремонтованої адмінбудівлі.

Цікаво, правоохоронці звернуть увагу, чи коли гроші вкрадуть потім шукати та ловити будуть?

Дякую!

Тепер редактори знають.