Новости

РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАХОПЛЕННЯ ВЛАДИ в Глухові, місті на кордоні з агресором

Нахабно й цинічно регіонали – деркачівці під керівництвом Юрія Бурлаки прямо зараз захоплюють владу в Глухові за допомогою поліції (!)

Комплект підробних папірців, включаючи підроблену заяву про складання повноважень Глухівським міським головою (якої не існує), «проголосованих» ними на протиправних депутатських зборах (не на сесії!) – після декілька невдалих спроб у Кролевці та Ямполі, вдалося зареєструвати у Середино-Буді! Перемовини з реєстратором тривали декілька діб.

В результаті, реєстраторка С-Буди ЖУРИКОВА ЮЛІЯ ІГОРІВНА, незважаючи на попередження всіх реєстраторів про можливі спроби легалізувати підробні документи, погодилася стати співучасником злочину. Вона на основі сфабрикованого рішення сесії та підробної заяви про моє звільнення внесла фейкові дані до державного реєстру про припинення повноважень Глухівського міського голови Мішеля Терещенка й законно обраного секретаря Глухівської міської ради Олени Демішевої та здійснила реєстрацію Юрія Бурлаки секретарем Глухівської міської ради!

Самозванець Юрій Бурлака в супроводі поліції вчора, 1 квітня, вломився до міської ради з вимогою віддати йому печатку. Разом зі своєю бандою та декількома зрадниками з міської ради вони проводять повну інвентаризацію, погрожують та намагаються незаконно звільняти членів моєї команди.

При цьому, на нашу законну вимогу Юрій Бурлака відмовляється надати офіційне рішення так званої «сесіі», на якому, як він вважає, депутати проголосували за нібито мою заяву про складання мною повноважень та саму підробну заяву.

Особливий тиск й реальні погрози здійснюються по відношенню до всіх працівників, які, керуючись статтею 60 Конституції України, абсолютно правомірно відмовляються виконувати злочинні накази.

Головне, що узурпатори «скасували» і відповідно не з’явилися на сьогоднішній сесії, скликаній на 10.00, на якій планувалося збільшення видатків на боротьбу з короновірусом (на придбання апаратів ШВЛ, захисних засобів, тощо) та розгляд низки дуже важливих соціальних питань. Замість цього – вони призначають власну так звану «сесію», де будуть так само протиправно міняти Виконком та моїх заступників.

ЩОЙНО самозванці за підтримки поліції ВИЛОМАЛИ двері до мого кабінету та погрожують розправою моїй помічниці:
https://www.facebook.com/hlukhivrada/videos/199672884663146/

Як довго триватиме це свавілля? Залежить від позиції СБУ, прокуратури, поліції, керівництва Сумської ОДА, Міністерства юстиції та президента особисто. На нараді 26 березня у Сумах новопризначений голова Сумської ОДА публічно заявив, що президент в курсі щодо ситуації в Глухові (мова йшла про проведення нелегітимних депутатських зборів 25 березня з метою захоплення влади) Таким чином, всі все давно знають, заяви розіслані, але чомусь поки тиша…

Це вже десь десята спроба захоплення влади, всі попередні ми вдало відбивали майже 5 років. Але досі ніхто з їх організаторів та виконавців не був притягнутий до відповідальності. У тому числі за фальсифікацію зборів громади, на яких вони нібито «відкликали» законно обраних депутатів, завдяки чому спромоглися протягнути фейкових та нарешті отримати більшість. Тому тотальна безкарність стимулює до нових злочинів.

Дуже боляче спостерігати на бездіяльність ключових державних установ, що надає зелене світло подібним рейдерським захопленням влади, а це тотальна загроза національній безпеці України, особливо під час війни та пандемії. Шкода людей. І особливо гірко спостерігати, що самі люди обрали цей сценарій, забезпечив перемогу на парламентських виборах Андрію Деркачу 40% відсотками своїх голосів (вдвічі більше ніж середній результат переможців по Україні)

Чекаємо поки Міністерство юстиції України скасує протиправно здійснений запис у єдиному державному реєстрі, а СБУ та поліція притягнуть злочинців на чолі з Бурлакою та головними організаторами захоплення влади до кримінальної відповідальності у порядку та на підставах, передбачених чинним законодавством. Якщо в Україні це ще можливо…

Дякую!

Тепер редактори знають.