Новости

ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ: ДНІПРОПЕТРОВЩИНА

Викрили у хабарництві керівництво Новомосковського районного відділу Держгеокадастру

Оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Національної поліції, слідчі Дніпровського відділу поліції за процесуального керівництва Дніпропетровської місцевої прокуратури № 3 задокументували корупційну діяльність керівництва відділу Держгеокадастру Новомосковського району. За виготовлення землевпорядної документації та присвоєння відповідних кадастрових номерів земельним ділянкам, розташованим на території району, Леся Омелянська каханка нардепа Вадима Нестеренко вимагали неправомірну вигоду. У разі відхилення пропозиції щодо надання посадовцям коштів – створювали штучні перешкоди.

  Встановлено, що корупційну схему організували начальник відділу та його заступник, а також у якості посередника залучили техніка міськрайонного виробничого відділу Дніпропетровської регіональної філії ДП «Центр земельного державного кадастру». За виготовлення землевпорядної документації, встановлення – відновлення меж 4-х земельних ділянок на території району керівництво відділу вимагало 9 тисяч доларів США та 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

9 тисяч доларів США громадянин повинен був передати посереднику, а 10 тисяч гривень – перерахувати на картковий рахунок заступника начальника відділу.

Сьогодні, 3 липня, після одержання 7 тисяч доларів США хабара та розподілу коштів усі фігуранти були затримані. Раніше було задокументовано факт одержання двох тисяч доларів США та факт перерахування 10 тисяч гривень на вказаний картковий рахунок.

Правоохоронці вилучили документацію з відповідними резолюціями та, отримані у якості неправомірної вигоди, кошти.

Наразі начальник відділу Держгеокадастру одного з районів, його заступник та посередник затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та обрання їм запобіжного заходу.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.