Новости Политика

«Прості» і «ліві» у Дніпрі

Надривно-заклично і емоційно волав очільник, як колись Ілліч квітневими тезами, до товаришів : «Геноцид, нас уже меньше 30млн….премьера упразднить, президенту всю исполнительную власть,… ОГА и РГА убрать – «Вся власть советам»…судей и прокуроров –избирать,…без нас в ВС землю и все госпредприятия продадут и все будем нищими,… мы дадим – пенсии – 5 тыс. , з/п 10тыс, соц. выплаты –всем !…

«Пролетарии, профсоюзы, общественники – объединяйтесь !». Про батьків-засновників політекономії, які відкривали закони і рушійні сили соціуму – Адама Сміта, Девіда Рікардо та Томаса Мальтуса не йшлося. Лунало про «популиста и ахметовскую марионетку Ляшка, надоевшую Юльку, мифического Гриценка, аваковского подонка Киву укравшего документы соц.партии, вонявшего Шкиряка, Парубия, кот. «смотрит, как баран на ворота» и не отпускает с БПП, продал ли Мороз соц.партию Партии Регионов за 250 млн.долл. сказать не могу,… а вот с партийным бл..вом пора заканчивать » . 284 учасників Форуму за підтримки «Партії Зелених», СДП, ППУ, СПУ, РЛС та «Солідарності» не довідались і про християнських соціалістів Василя Волги, не дізнались хто такі європейські “Социалисты” Івана Ступака, не кажучі про націоналсоціалістичну перспективу тандему зі «Свободою».

Віктор Березка ностальгічно згадував СРСР і пишався, що комуніст, але не член КПРС, Клавдія Крещук поцікавилась кількістю позовів з відстоювання прав пересічних, голова незалежної профспілки гірняків Павлограду ремствував, що їх ніхто не підтримав і всіх звільнили ахметовці, Олексій Символоков запевнив, що вони працюють не під вибори, а постійно. Кляли всі олігархів, роботу Форуму висвітлював олігархічний «Інтер».
Якось самотньо у виступі одинокого майданівця пролунало «Слава Україні ! »

Костянтин Писаревський

Дякую!

Тепер редактори знають.