Новости

Проект “НАРОДНИЙ ОЛІГАРХ”

Нам треба усвідомити, що за політичні шоу, якими нас розважають увесь цей час, ми СПЛАЧУЄМО З ВЛАСНОЇ КИШЕНІ. Пам’ятайте це, якщо ви не проплачений, а ідейний прихильник будь-якого кандидата, купуєтесь на “вибір без вибору”, який вам нав’язують, та приймаєте правила гри.

А щоб зізнатися, скільки ви дійсно сплатили за “розвагу” – зазирніть у платіжки за комунальні послуги. Скільки там попереднього місяця? 2, 3 або 5 тисяч гривень? Білети на концерт Олега Вінніка коштують дешевше.

Якщо за безкоштовні “шоу” хтось платить, тільки з метою повернути ці гроші з прибутком!

Якщо кінцевим бенефіціаром політичної діяльності, спрямованої на напрямок соціального розвитку, забезпечення гідного рівня життя, на користування надрами та іншими конституційними правами хоче бути НАРОД, звикайте до думки що за це прийдеться платити. Витрачати реальні кошти, інвестувати свій час.

Якби сьогодні кожен громадянин, що платить не меньше 1500-3000 грн. на місяць за опалення в холодній оселі, інвестував “десятину” від цієї суми на підтримку реальних політиків та громадських діячів, то вже сьогодні ми мали б власну потужну партію, забезпечену щомісячними внесками, власні, неупереджені ЗМІ, юридичну підтримку та дієві осередки всією Україною!

Але ж є і інше джерело коштів. Пропозицій щодня до мене надходить багато. Якщо ви вірите в те, можна обирати “менше зло”, я, користуючись своїм досвідом та авторитетом, можу взяти кошти на свою діяльність у будь-якого олігарху. Якщо ви вірите в те, що є “нормальний” олігарх і я зможу далі, формуючи свою партію за чужі мільйони, буду вітстоювати ваші права.

Хто це може бути? Давайте проголосуємо?

Ахметов, Фірташ, Коломойський, Порошенко, Медведчук? Ці люди, для яких гроші – не проблема. Їм потрібні фронт-мени для своїх нових незаплямованих політичних сил.
Давайте свої пропозиції, може ми зможемо разом, дійсно знайти народного олігарха, який врешті решт подбає про народ та ЗРОБИТЬ УСІМ КРАЩЕ!

Ви ж згодні, що треба щось робити? Голосний, з сумою 30000 грн. внесків на рахунку Благодійного фонду може тільки назавжди залишитися сільським головою. У Олега Вінніка більше шансів очолити країну, ніж у мене 

30000 гривень – кожен з вас сплачує таку суму на рік на користь того чи іншого олігарха. І не потребує звіту!
Тож, давайте оберемо НАРОДНОГО ОЛІГАРХА і поставимо крапку в цій справі!

Репост і пропозиції в коментарях:

P.S. Наступного місяця платіжки за газ знову зростуть. Тримайтесь! (Покращення вже поряд)

Максим Голосний

Дякую!

Тепер редактори знають.