Новости Политика

ПРОДАЖНІ ДЕПУТАТИ ВО “БАТЬКІВЩИНИ” У НОВОМОСКОВСЬКУ

Як і завжди на останній сесії депутати Новомосковської міської ради проголосували за всі питання пакетом. Тобто не розбираючи кожне питання ретельно.

Цікаво те, що ті з депутатів міської ради, хто на минулій сесії звинувачували міського голову Сергія Рєзніка та секретаря міськради від “ОПЗЖ” Арутюнова у розкраданні бюджетних коштів, тепер голосують разом за ті ж самі питання, за які раніше відмовлялись голосувати й казали, що ці питання є корупційними.

Журналісти деяких ЗМІ неодноразово писали, що політична партія Юлії Тимошенко ВО “Батьківщина” була та й зараз є продажною політсилою.

Якщо проаналізувати роботу “Батьківщини” у Верховній раді України, то ми з вами побачимо як саме Юлія Тимошенко, а в деяких випадках і її колеги по партії, перед прийняттям бюджету на рік починають критикувати та закликати не голосувати за головний кошторис країни й взагалі бойкотувати голосування, а потім, раптом, вона ж зі своїми однопартійцями за цей кошторис і голосує.

Так само поводять себе й депутати Новомосковської міської ради від ВО “Батьківщина”. На минулій сесії не голосували та розповідали, що не можна голосувати за питання пакетами, що деякі проекти рішень не відповідають чинному законодавству та є кримінальними.

Але вже зараз депутати від “Батьківщини” з міським головою Сергієм Рєзніком та секретарем від “ОПЗЖ” мабуть, домовились про “відкати” та “розпил” бюджетних коштів і голосують так, як і голосували раніше.

З початку депутатської каденції представники в міськраді від політичної партії ВО “Батьківщина” та представники забороненої партії “ОПЗЖ” домовились як будуть ділити бюджетні гроші та за що і як буду голосувати.

До скандальної сесії усе було дійсно так – депутаті від “Батьківщини” мовчали й голосували як їм казали, вони отримували своє й багато не балакали.

Але на минулій сесії міський голова Сергій Рєзнік та секретар міськради Арутюнов не дали депутатам від “Батьківщини” їх долі й ті, своєю чергою, відмовились голосувати за комерційні питання для Рєзніка та Арутюнова, та ще і записали обурливе відеозвернення.

А коли Рєзнік та Арутюнов перебалакали з головою осередку ВО “Батьківщина” у Новомосковську з паном Віталієм Скакуненком, домовившись, мабуть, про “відкати” та “дерібан” бюджету, то почали як і завжди голосувати в унісон за потрібні для Рєзніка та Арутюнова питання.

Про ці та інші актуальні моменти для життя міста розповів міський патріот та активіст Дмитро Глущенко у своєму відеозверненні.

Дмитро Глущенко поіменно вказав новомосковцям на продажних депутатів від ВО “Батьківщина” і ми згодні з Дмитром, що депутати від “Батьківщини” є такими ж злочинцями, як і депутати від забороненої партії “ОПЗЖ”, які досі керують Новомосковськом.

Ми звертаємось до президента Україні Володимира Зеленського та правоохоронних органів з проханням провести ретельне розслідування стосовно корупційних дій міської влади Новомосковська та депутатів.

Депутати Новомосковської міської ради від політичної партії Юлії Тимошенко ВО “Батьківщина”:

МАТВІЄНКО
Владислав Анатолійович
МІРОШНИК
Олександр Григорович
ПІДЧЕНКО
Тетяна Володимирівна
СОПІЛЬНЯК
Артем Ігоревич

Дякую!

Тепер редактори знають.