Новости

Процес реформування Держгеокадастру під моїм особистим контролем.

Сьогодні відсторонив від виконання обов’язків першого заступника начальника Держгеокадастру у Рівненській області Сергія Дубіча за озвучені депутатом факти корупції у відомстві.
Доручив провести перевірку дій пана Дубніча!

З вересня цього року Уряд почав повне очищення Держгеокадастру від корумпованих та неефективних керівників.
За цей час ми змінили 20 обласних керівників.

І звільнятимемо корупціонерів, доки крісло не займе чесна та патріотична людина.

На Держгеокадастри у нас наступного року дуже амбітні плани.

Наприклад, вперше в проекті українського Бюджету-2020 ми заклали гроші для того, щоб зробити сучасну цифрову карту території країни.

Це надзвичайно важливо, тому що 28 років до цього у нас не було точного та повного уявлення, якими ресурсами ми володіємо. Люди не знають, яка кількість лісів у нас є, в якій області — які корисні копалини, у нас немає точної карти сільськогосподарських земель.

Цією ситуацією з року в рік користувались корупціонери та нечесні люди, які «в сіру» використовували наші з вами ресурси.

Завдання #1 Держгеокадастру — до кінця 2020 року зробити обліт всієї території України та завершити створення цифрової моделі території України.
Ми вже проводимо обліт Волинської та Львівської областей, щоб сформувати високоточні ортофотоплани з роздільною здастність 1:10 000 – за європейським стандартом.

Головний виклик, який перед нами стоїть — об‘єднати реєстр нерухомого майна з державним земельним кадастром.

Завдання #2 – до 1 серпня 2020 року інвентаризувати всю землю, включаючи 10 млн га сільськогосподарських земель державної власності, та внести дані в кадастр, і підготуватись до відкриття ринку сільгоспземель.

Завдання #3 – забезпечити прозорість та оприлюднення рішень територіальних органів Держгеокадастру онлайн.

Повторюю — кожен українець повинен мати безперешкодний доступ до повної інформації пов’язаної з природними ресурсами та землею.

Роботи багато!
Працюємо

Олексій Гончарук – Прем’єр-міністр України

Дякую!

Тепер редактори знають.