Новости

ПРО ЗЕМЛЮ НАШУ УКРАЇНСЬКУ!

Ви всі знаєте, що під час війни німці ВИВОЗИЛИ наш чорнозем. Чому? А ви на фото подивіться: це щойно зоране поле біля Мюнхену – саме каміння на тощій глині… І німці збагачували її нашим чорноземом… Лопатами розкидали.


Моя мати дитиною була забрана у Германію і працювала на фермі – все робила і розповідала. Після отримання незалежності я звозив її туди і фотографував. Німецька родина ставилась до матері, як до доньки і ми тепер товаришуємо. Потрапила мати на ферму, яку у ё1936 му році збудував уряд і БЕЗКОШТОВНО передав бажаючій родині працювати на цій фермі. Отримали будиночок, сарай для корів, трактор англійський – ДОСІ працює, реманент, 20 га землі – на фото. Всього таких ферм німці збудували ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ на відібраних у баронів землях на кошти, забрані у олігархів! Зараз на фермі 50 корів дойних, 50 телят на відгодівлі, 20 га тої ж землі, будівлі всі надсучасні і все практично автоматизовано. Працює родина з двох людей віку за 50-т – діти в місті, але допомагають осінню. Вирощують кукурудзу на силос. У рік здають молока і м,яса на 500-550 тисяч євро. Податки маленькі. І ще цікаво – у селі 4-ри подібні ферми, навколо десятки таких хуторів. А за 8 кілометрів – КООПЕРЕТИВНИЙ ЗАВОД ПО ПЕРЕРОБЦІ МОЛОКА І М,ЯСА, збудований у 1939 році і НАЛЕЖИТЬ ВІН ВСІМ ФЕРМЕРАМ НАВКОЛИШНІХ ХУТОРІВ! І головний ПРИБУТОК на додачу вони отримують з ЗАВОДУ! Десь на рівні заробітку з молока і м,яса – чистоганом…


А це каміння коштує – Я НЕ ПОВІРИВ ЗРАЗУ! – 120 тисяч євро за гектар!!!
Чому я так довго писав? ТА ЗРОЗУМІЙТЕ – ЯК ТРЕБА ПІДНІМАТИ СЕЛО І НАЦІЮ! А не продавати ЗЕМЛЮ, КРАЩЕ ЯКОЇ НЕМА НІДЕ НА СВІТІ! Треба будувати ферми. давати бажаючим і ВІДРОДИТИ УКРАЇНУ! Іншого шляху – НЕ СНУЄ! Продаж землі – то СМЕРТЬ ЗА ОДНЕ ПОКОЛІННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!


Був і в Голандії. Там земля ЩЕ ГІРША – дресва на болоті… А коштує 120-160 тисяч євро за гектар!
У порівнянні з Німеччиною та Голандією – наша земля має коштувати ЩОНАЙМЕНШЕ 300-500 тисяч євро за гектар!


А нас “радують”, що по 1-2 сраній тисячі… Та й того НЕ ДАДУТЬ.
Візьмемо в середньому 400 000 – та помножимо на 42 мільйони гектарів! То і виходить:
16 800 000 000 000 євро! ЦЕ 20-ть ТРИЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ!


Це є ціна нашої землі! А насправді – ВОНА НЕ МАЄ ЦІНИ! Наша земля – маю всі розрахунки – при радивому хазяйнуванні здатна ПРОГОДУВАТИ 4 мільярди! людей – ПОЛОВИНУ ЛЮДСТВА!
Я вже не кажу про НАЙБІЛЬШІ В СВІТІ ПОКЛАДИ НАФТИ ТА ГАЗУ ПІД ЗЕМЛЕЮ та інші кориснні копалини!

ТЕПЕР ТО ВИ ВТОРОПАЛИ, ЧОГО ДОБИВАЮТЬСЯ НАШІ “ВОЖДІ”?
Та за такі гроші вони знищать нас – і не побачать!
ЯКЩО МИ З ВАМИ НЕ ВІЗЬМЕМО ДО РУК ЩОСЬ ЗАЛІЗНЕ І НЕ ПОКАЖЕМО, ЩО МИ ПРАВНУКИ СЛАВЕТНИХ ПРЕДКІВ!

Андрій Нечай

Дякую!

Тепер редактори знають.