Новости

ПРО НАС ПИШУТЬ: ОЦІНИЛИ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРОЗОРІСТЬ

(«Голос України», газета Верховної Ради України, 13.10.2018)
Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International оцінило прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст нашої країни.

До рейтингу потрапили вісім міст Дніпропетровської області. І всі вони не можуть похвалитися високою прозорістю для потенційних інвесторів. Тільки 27-ме місце посіло Дніпро, поступившись Каменському (15-те місце) і Нікополю (24-те місце). Інші міста опинилися в другій половині рейтингу, а Кривій Ріг і Новомосковськ взагалі в самому кінці загальноукраїнського рейтингу (94-те й 95-те місця відповідно).

Так нас бачить вся Україна, увесь цивілізований світ. Чи прийде за цих умов до Новомосковська іноземний інвестор, чи ризикне він вкладати свої гроші в непрозоре, просякнуте корупцією місто? Цілком очевидно, що з цією владою ми приречені лише на розставлення по місту пивних генделиків і фірм з виробництва нафтопродуктів.

Симптоматично, що переважна оцінка діяльності влади серед городян – різко негативна, адже треба займатися не лише інформаційними маніпуляціями, але й реальним розвитком міста – створенням робочих місць, викоріненням корупції, боротьбою з зарплатами «в конвертах» тощо.
А на електронному рекламному табло у центрі міста влада продовжує вішати локшину на вуха довірливих городян: «Новомосковськ – найкраще місто в Україні!» Але, як кажуть на сході, скільки не говори «халва», в роті солодше не стане.

Новомосковськ був би найкращим, якби результати діяльності влади були такими, як в інших населених пунктах. А поки що ми – на задвірках розвитку і мовчки споглядаємо, як на наших очах відмиваються мільйони на проектах, які жодним чином не покращують соціально-економічного становища сімей новомосковців.

Дякую!

Тепер редактори знають.