Новости

Про депутатів народних і антинародних

З офіційного веб-порталу Верховної Ради України: «Народний депутат України Нестеренко Вадим Григорович. Обраний по виборчому округу №38, регіон: Дніпропетровська область. Дата набуття депутатських повноважень: 27 лис­топада 2014 р. Член депутатської фракції партії “Блок Петра Порошенка”.

На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 99, відсутній – 286 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи).
За даними письмової реєстрації: присутній – 210, відсутній з поважних причин – 0, відсутній з невідомих причин – 176».

За весь час депутатських повноважень лише один законопроект Вадима Нестеренка був підтриманий колегами і став чинним документом. Хоча це і не закон, а лише організаційне питання: 23 народні депутати, і серед них Вадим Григорович, у листопаді 2016 року ініціювали проведення парламентських слухань щодо регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення. Слухання в результаті провели.

Газета «Твій рідний край» часто друкує фото свого патрона за парламентською трибуною. Але на веб-сторінці Верховної Ради у розділі «Хронологія виступів депутата» з моменту обрання й до сьогодні у Вадима Григоровича – пуста сторінка. Це означає, що він жодного разу не вис­тупав? Чи знову наклепи, як і у випадку з корупцією в Новомосковській міській раді?
Виходить, наш депутат просто позував фотографу в перервах між засіданнями парламентарів? Це як мінімум викликає посмішку…

Зате при своїх багатомільйонних статках Вадим Нестеренко не гребує й крихтами: він регулярно отримує з парламентської каси компенсацію вартості оренди житла в Києві. Наприклад, як вказано на тій же сторінці ВРУ, за січень 2018 року отримав на ці цілі 20 тисяч 150 грн.
Громадянська мережа ОПОРА за підтримки USAID досліджує діяльність 88 народних депутатів, обраних в одномандатних мажо­ритарних округах. Їх робота аналізується за по­казниками за­ко­­но­творчості в парламенті та ак­тивності на виборчому окрузі. На ос­нові оцінювання 23 критеріїв фор­мується рейтинг за 100-бальною шка­лою. Результати останнього моніторингу представлені в таблиці праворуч. Наш депутат займає третє місце знизу.

Наскільки ефективно працює Вадим Нестеренко як народний депутат, наскільки відповідально він ставиться до виконання своїх безпосередніх обов’язків, і взагалі – до відвідування свого робочого місця, – про це судити виборцям. Як і про те, чи потрібен нам такий захисник невідомо чиїх інтересів у парламенті.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.