Новости

«Премія Дніпропетровської обласної ради» – вже 3 рік поспіль конкурс виявляє найталановитіших жителів області.

Цей конкурс був запроваджений, в першу чергу, для підтримки молоді. Саме тому вік учасників – до 35 років. Головна мета – дати молодим людям впевненість у тому, що вони потрібні державі, що саме вони – основа майбутнього цивілізованого українського суспільства. Гідна оцінка, визнання та популяризація того внеску, який роблять ці молоді люди для нашої країни та області.


Преміантів визначають в 11 категоріях, серед яких медицина, культура, журналістика, бізнес, героїчні вчинки та інші. Загалом у кожній з категорій за правилами конкурсу не більше 5 переможців.

Наразі стартував набір документів на конкурс. Після його закінчення усі учасники, чиї документи відповідають необхідним критеріям, виставляються на онлайн голосування. За його результатами обираються 10 учасників у кожній категорії.
Фінальним етапом відбору є обговорення між членами спеціальної комісії. Критеріями для визначення 5 переможців є актуальність і соціальна значущість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результати та перспективність.
Усі переможці «Премії Дніпропетровської обласної ради» отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. (без урахування податків) та публічне визнання .

Дякую!

Тепер редактори знають.