Новости Политика

Правоохоронці покривають старосту Орлівщини Віктора Самарського, якого раніше спіймали на розкраданні гуманітарки?

Крадій староста Орлівщанськой громади Віктор Самарський

Активісти Піщанської громади неодноразово писали про тотальне розкрадання гуманітарної допомоги старостою Орлівщини Віктором Самарським, якого, після розголосу та неодноразових звернень на урядову гарячу лінію, все ж таки правоохоронці перевірили та встановили факт розкрадання гуманітарки.

Після перевірки та встановлення факту розкрадання, правоохоронці Новомосковська повідомили Самарському про підозру. Між тим пройшло багато часу, а староста-мародер Віктор Самарський і досі гуляє на свободі й розповідає, що він все “порішав” з правоохоронцями та суддями й тепер його “відмажуть”.

в селі Орлівщина староста Віктор Самарський розікрав гуманітарну допомогу.

в селі Орлівщина староста Віктор Самарський розікрав гуманітарну допомогу.

Мешканці громади бачать, що мародер Самарський на волі – пиячить, гуляє, дивиться та посміхається в обличчя тим, хто на нього скаржився.

Правоохоронці теж мовчать, нічого не кажуть, мов нічого й не було.

Мабуть, староста-мародер Самарський дійсно каже правду, що він “порішав” з правоохоронцями та суддями й тепер за скоєне йому нічого не буде.

Активіст Піщанський громаді В’ячеслав Горобець розповів подробиці розкрадання гуманітарної допомоги старостою-мародером Орлівщини Віктором Самарським.

Ми звертаємось до президента України Володимира Зеленського та главу МВС України Монастирського з проханням взяти під свій особистий контроль кримінальну справу старости-мародера Орлівщини Віктора Самарського та не довіряти правоохоронцям та суддям Новомосковщини.

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.