Новости Политика

Позов від ГО “Платформи Громадського Контролю”, щодо не розгляду петиції «Гроші на ЗСУ» задовільнили.

Активісти руху «Гроші на ЗСУ» виграли суд проти Дніпровської міської ради

 

Понад 3000 людей підписали петицію, щоб гроші з міського бюджету Дніпра йшли не на піар мера та Дніпровської міськради, а на ЗСУ, але петиція була не тільки проігнорована міським головою Борисом Філатовим, але й цинічно обмовлена…! Для антипіару мре Філатов залучив  підконтрольні ЗМІ, продажних журналістів, блогерів та лідерів громадської думки.

Після чого, ГО  “Платформа Громадський Контроль” подала позов до суду, і в вже при розгляді позову суддям не зайшла вигадана історія про “ІПСО”, та вигаданих ботів, які нібито підписали зазначену петицію. (Петицію підписували по BankID та ЕЦП).

Активісти руху «Гроші на ЗСУ» виграли суд проти Дніпровської міської ради

Як і не зайшла історія про те, що петицію розглянули шляхом направлення звернення до СБУ (м’яко кажучи, інститут петицій запроваджували явно з іншою метою).
Міському голові Борису Філатову, не допомогли, ані клопотання про обʼєднання справи, ані неодноразовий відвід суді… як і не допомогла історія, що  ГО “Платформа Громадський контроль“, є неналежним позивачем по справі.
У результаті суд розглянувши позов, надані докази з обох сторін, зобовʼязав міського голову та йому підконтрольних депутатів розглянути петицію на найближчій сесії та прийняти по ній рішення по суті.

Гроші на ЗСУ
Звісно, міська рада Дніпра продовжить боротись проти членів територіальної громади і здорового глузду та піде в апеляцію, але перший крок у бік справедливості вже зроблено.
Вітаю актив «Гроші на ЗСУ» з важливою перемогою.

На нашу думку, міський голова Дніпра Борис Філатов безкарно себе веде тому, що близьким людям з оточення президента Зеленського він дає можливість заробляти мільярди гривень з комунальних підприємств Дніпра.

Режисер «Слуги народу» отримав контрактів на 750 мільйонів на продаж електроенергії

Дякую!

Тепер редактори знають.