Новости

“Порошенко осатанів”: Президент Петр Порошенко дав ляпаса дівчині і влаштував її затримання (Відео)

Президент Петро Порошенко під час мітингу в Олександрії сильно ляснув по щоці молоду дівчину, після того, як та поставила йому незручне запитання. Про це у своєму відеоблозі повідомив журналіст Анатолій Шарій в п’ятницю, 1 березня.

 

Як видно на відеозаписі, після свого виступу Порошенко разом з охороною залишав захід. Під час чого до нього підійшла місцева мешканка і задала питання: “Чому ви переслідуєте Шарія?”.

На це президент попросив її вимкнути телефон, після чого вдарив її долонею по обличчю. Потім політик почав допитувати дівчину про те, де вона живе і як її прізвище. Не отримавши відповіді, відверто розсердився президент сильно штурхнув дівчину в плече зі словами: “Боїтеся? Не бійтеся!”.

“Він б’є мене по обличчю, почав мене шарпати. Він просто озвірів, став сатаною. Дуже сильно мене плескав по плечу, шарпав за курточку і пішов далі”, – розповіла дівчина.

Після цього героїня відео вирушила в кафе, щоб сховатися від охоронців і поліцейських, які переслідували її. Але і там до неї підійшов співробітник поліції і грубим тоном зажадав пройти до поліцейської дільниці, не пояснюючи причин.

“За мною йде хвіст поліцейських, розумію, що додому мені йти не можна, переходжу на іншу сторону вулиці і сідаю в кафе, намагаюся якось заспокоїтися. У кафе заходять люди – вже не міська поліція і біля кафе чоловік п’ятнадцять його (Петра Порошенка – ред.) охорони. І тут головний говорить: “Зібралася, пішла зі мною, давай! Ти затримана”. Я починаю дзвонити своєму хлопцеві, і він починає відбирати у мене телефон”, – розповіла дівчина.

“Вони мене оточили, сказали, щоб я показувала свій паспорт, якщо немає, то ми будемо їхати до відділення – розбиратися хто я і що я”, – зазначає дівчина.

У результаті їй вдалося подзвонити своєму батькові, який забрав її додому.

“Батьки переживають, щоб не дай Бог з училища не виключили або просто не  переслідували мене по місту”, – сказала вона.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook 

Дякую!

Тепер редактори знають.