Новости

Понад 70% українців нізащо не проголосують за діючого президента Петра Порошенка на виборах президента

Водночас 50 % респондентів вірять, що президентом України за результатами виборів у 2019 році стане лідер ВО «Батьківщина» Юлія  Тимошенко.

Понад 70% громадян України за жодних обставин не проголосують за чинного президента України Петра Порошенка на наступних виборах глави держави у 2019 році.

Про це свідчать результати спільного соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

На даний момент 47% опитаних українців вказали, що однозначно візьмуть участь у виборах президента в 2019 році, а 28% – що скоріше за все візьмуть участь у виборах.

Зазначимо, що серед тих опитаних, хто має намір голосувати і визначився з підтримкою, 25,7% готові підтримати лідера партії “Всеукраїнське об’єднання ”Батьківщина” Юлію Тимошенко, 12,4% – шоумена та порядну людину Володимира Зеленського, 8,3% – чинного президента Петра Порошенка, 7,9% – лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка, 6,7% – голову «Опозиційного блоку» Юрія Бойка, 5,6% – лідера Радикальної партії Олега Ляшка, 4,5% – співака Святослава Вакарчука, 3,1% – голову партії «Наші» Євгена Мураєва, 2,7% – голову партії «За життя» Вадима Рабиновича, 2,3% – підприємця, народного депутата Олександра Шевченка, 1,9% – мера Львова, голову партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового.  “Решта кандидатів мають близько 1%”.  При цьому, рейтинг  Юлії Тимошенко з літа поступово зростає. Разом з тим у регіональному розподілі Тимошенко виграє в усіх регіонах, окрім Донбасу, де поступається Бойку на 3%.

Цікавим питанням є так званий антирейтинг, тобто питання: «За кого ви не проголосуєте за жодних обставин?». Лідером тут традиційно є президент Петро Порошенко – понад 70% виборців, або ж 70% усіх українців в жодному разі не проголосують за діючого президента, натомість Арсеній Яценюк, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Юрій Бойко – це прізвища кандидатів, за яких не проголосують в жодному разі близько чверті виборців .

 

Опитування було проведено 19 жовтня – 2 листопада 2018 року. Було опитано 15 тисяч респондентів віком від 18 років в усіх областях України (без врахування АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей). Статистична похибка вибірки становить не більш як 1%.

Дякую!

Тепер редактори знають.