Новости

С этого роя не будет н…я! Фермер Гайворонский покинул РНС

Скандальный фермер Анатолий Гайворонский покидает очередную партию в которой, как и всегда, прибывал недолго.

Шановні друзі, однопартійці.

Сьогодні я прийняв не просте для себе рішення – вийшов з лав партії Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі та написав відповідну заяву про складення повноважень координатора Дніпропетровської обласної організації політичної партії Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі. Передумовами та причинами такого вчинку стали полярні розбіжності у питаннях подальшої розбудови партійної організації з ключовими функціонерами політичної сили. Наші політичні погляди з Михайлом Саакашвілі та його соратниками збігаються, адже всі ми перш за все прагнемо змін в Україні, перезавантаження влади, справжніх дієвих реформ та викоренення корупції в державі. Однак цього, на жаль недостатньо. Задля плідної та ефективної роботи треба мати спільну не тільки мету, але й стратегію і тактику.
Останні 1,5 роки свого життя я та десятки моїх друзів, партнерів та однодумців присвятили партії Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі. Ми разом протистояли злочинній корумпованій системі, відроджуючи мирний протестний рух в Україні. Не маючи жодної спонсорської копійки фінансування, ми самотужки утримували партійну організацію, розбудовували її структуру, залучали однодумців до співпраці і робили успіхи. За нами йшли люди і нам справді є чим пишатися!
Я тішуся здобутками і результатами роботи, яку ми з командою РНС МС Дніпропетровської області проводили ці останні роки. І щиро бажаю Михайлові Саакашвілі та його антикорупційному спецназу успіхів.
Далі ми йдемо кожен своїм шляхом.
Дякую всім, хто був з нами!
Дякую кожному, хто доклав зусиль задля наближення таких омріяних змін в нашій державі!
Йдемо далі…

Напомним читателям, что фермер Анатолий Гайворонский политическую партию “Рух нових сил” Михаила Саакашвили прикупил себе еще в 2017 году, вот только до ума так и не довел.

Дякую!

Тепер редактори знають.