Новости Политика

Поліціянт з Нововолинська Віктор Циплаков, який зупинив авто з п’яним прокурором за кермом, на днях отримав цілком несправедливий вирок суду.

Поліціянт з Нововолинська Віктор Циплаков, який зупинив авто з п’яним прокурором за кермом, на днях отримав цілком несправедливий вирок суду.

Поліціянт з Нововолинська Віктор Циплаков, який зупинив автомобіль з п’яним прокурором за кермом Миколу Троцюка, на днях отримав цілком несправедливий вирок суду. А цього ще можливо було чикати від українського правосуддя.

 

Справжній поліціянт Віктор Циплаков який родом з Новомосковську та якого вже більше півтора року тягають по чесним та справедливим судам через те, що він зупинив авто з п’яним в дупу прокурором Миколою Троцюком за кермом, на днях отримав цілком несправедливий вирок суду.

Ми вважаємо, що нам всім потрібно  допомогти правоохоронцю, який змушений боротися з кумівством та корупцією, щоб виправдати свої дії та, врешті, знайти справедливість в державі де справедливості немає та не було!

Наразі Віктором Циплаковим та небайдужими правозахисниками які допомагають йому, було подано апеляційну скаргу.

Суспільство розуміє всю абсурдність ситуації, коли правоохоронець змушений відповідати перед законом за те, що захищав громадян від п’яного порушника за кермом, прокурора Володимир-Волинської прокуратури Миколи Троцюка
Віктору Циплакову допоможе суспільний розголос. Не стійте осторонь: підтримайте справедливість розголосом та репостами!

Дякую!

Тепер редактори знають.