Новости Политика

Поліцейська мафія Дніпра 

Поліцейська мафія Дніпра

Нагадаємо, що днями СБУ розкрила та затримала злочинну групу, яка займалась виготовленням та збутом наркотиків на Дніпропетровщині. Виявилось, що «кришували» наркобізнес та цю групу працівники Дніпровського райуправління поліції. СБУ повідомила, що кількох перевертнів в погонах затримано, ведуться слідчі дії. Але ми вважаємо, що до цього кримінального угрупування входило понад десятка топ-правоохоронців, а не декілька. Але СБУ затримало декількох.

У Дніпрі масові затримання копів, які торгували наркотиками та  кришували наркоторговців. 1 У Дніпрі масові затримання копів, які торгували наркотиками та  кришували наркоторговців. 1

З достовірних джерел одного з видань Дніпра, стало відомо, що усунено, поки що тимчасово, від займаної посади начальника ГУНП в області генерала Анатолія Щадила. А вчора з’явилась інформація, що також відсторонено керівника  Дніпровського райуправління підполковника В’ячеслава Клешню. Всі співробітники управління пройдуть дослідження на поліграфі.

Цікаво, що у В’ячеслава Клешні є рідний брат Олександр, теж поліціянт і теж підполковник Нацполіції. Нині він обіймає посаду керівника Кам’янського райуправління Нацполіції. Цікаво, що у цьому теплому кріслі він змінив опального Сергія Лукашова – того самого, що зараз постійно «зливає» компрометуючу інформацію про роботу поліції Дніпропетровської області.

Генерала Щадила Лукашов вже давно називає не інакше як «наркогенерал». Так що тепер і в Дніпровсьому, і в Кам’янському райуправліннях можуть змінитися керівники.

Дякую!

Тепер редактори знають.