Новости

Поліція Праги: «Він НАМАГАВСЯ ВТЕКТИ, коли зрозумів, що підставу розкрито»

Відповідь по Лозовому від поліцейських з Праги.
Виявляється, він ще й хотів втекти!
Це зовсім міняє суть справи.

******

Товар за 440 євро хотів купити депутат українського парламенту Андрій Лозовий в аеропорту Праги. Він пішов з магазину, коли продавчиня висловила підозру, що банкноти – фальшиві.

Ми отримали офіційну відповідь з Управління поліції у справах іноземців Республіки Чехія. Наводимо його повний текст українською.

«Про затримання депутата українського Парламенту

5 листопада 2018 року о 13:30 поліцейські управління поліції у справах іноземців аеропорту Вацлава Гавела у Празі отримали інформацію, що в одному з магазинів транзитного приміщення Терміналу 1 невідомий іноземець провів оплату підробними купюрами.

Поліцейські прибули на місце і з’ясували, що іноземець спробував заплатити за товар 440 євро трьома банкнотами номіналом 200 євро. Продавчиня магазину сказала, що провела тест на справжність спеціальним пристроєм, який показав, що купюри є фальшиві.

Коли вона висловила підозру щодо справжності купюр, іноземець з магазину швидко пішов. На підставі опису іноземця поліцейські почали пошуки, які були успішні.

Поліцейським вдалося з’ясувати, куди направляється іноземець і за декілька хвилин він був затриманий уже на борту літака, який уже був готовий відлітати до Києва.

Іноземець поліцейським показав два документи, що посвідчують особу. Одним з них був дипломатичний паспорт України. Також, що є депутатом українського парламенту і вимагав при своєму затриманні інформувати українське посольство.

Поліцейські перевірили, чи особа має на території Чеської республіки імунітет. У відповідь на дипломатичний протокол міністерство іноземних справ цю інформацію заперечило. Іноземець був затриманий, а протягом своєї дачі показів сказав, що не знав нічого про те, що купюри, які мав – несправжні. За його словами, обміняв їх в Україні через свого асистента.

Після проведення слідчих дій, коли в присутності перекладача були всі писемні матеріали передані прокурору, той після вивчення вирішив відпустити іноземця на свободу. Поліцейські інспекторату поліції у справах іноземців передали всю цю інформацію місцевому директорату поліції міста Праги для подальшого проведення розслідування.
Катеріна Рендлова»

Директорка управління Служби поліції у справах іноземців (Республіка Чехія)

Нагадаємо, про свої проблеми з чеською поліцією нардеп Андрій Лозовий написав у себе на сторінці в Facebook, зауваживши, що валюту для нього міняв помічник у Києві.

У декларації Андрія Лозового за 2017 вказано, що він володіє 150 тисяча євро готівкою.

Світлина від UA: Рівне.Світлина від UA: Рівне.

Джерело

Дякую!

Тепер редактори знають.