Новости Политика

ПОКИ В УКРАЇНІ ВІЙНА, ОЛІХАР З ДНІПРА ВАДИМ ЄРМОЛАЄВ ВІДПОЧИВАЄ У МОНАКО

За даними Forbes, пан Єрмалаєв займав 38 почесне місце у рейтингу найбагатших українців зі статком $220 млн. Він, володіє численими об’єктами нерухомого майна у Дніпропетровській області й не тільки, наразі мешкає у Князівстві Монако. Ось тільки питання, мешкає, чи переховується від війни.  Про це пишуть ЗМІ з посиланням на розслідування «Української правди» «Батальйон «МОНАКО». Журналісти з видання “УП” знайшла елітних біженців з України на Лазурному узбережжі Монако, які переховуются поки в Україні війна.

Нагадаємо, торік пан Єрмолаєв – Iermolaiev Vadym – отримав громадянство Кіпру і чомусь його за подвійне громадянство, українського громадянства не лишили. Також хотілось би зазначити, що він є відомим забудовником міста Дніпро і відомий рейдерськими захопленнями нерухомості дніпрян у центрі міста.

У разі непокори, квартири мешканців підпалювалися, господарі жорстоко каралися “тітушками” про таке пишуть міські ЗМІ. Таким чином український олігарх Вадим Єрмалаєв здобув свої статки.

Журналістам також стало відомо, що  Єрмолаєв входить до наглядової ради Єврейської конфедерації України. Із сином він є співзасновниками Благодійного фонду «Єврейське майбутнє» (код 43639697), зареєстрованого два роки тому на вул. Шевченка, 53 в Дніпрі.

 

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.