Новости

Подвійна мораль Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради знайшов формальну причину, щоб виправдати небажання Президента Петро Порошенко внести законопроект щодо створення антикорупційного суду. Парубій посилається на норму регламенту, яка забороняє вносити новий законопроект допоки не зняті з розгляду попередні, які вже внесені в порядок денний.

Думаю, президент саме на такий сценарій і розраховував, даючи доручення своїм вірним посіпакам у Верховній Раді голосувати за включення в порядок денний законопроектів про антикорупційний суд. А тепер буде нам розказувати, що «хочу, а не можу – депутати погані».

Хочу сказати, що це виключно формалізм, який владна коаліція постійно порушує. Коли їм не треба вносити законопроект – говорять що закон про регламент їм заважає, коли треба вносити законопроект – то порушують закон про регламент! Чого вартий кейс з блискавичного призначення генеральним прокурор «юриста» Луценка. Можуть, якщо захочуть. І регламент не заважає.

Але ми хочемо піти на зустріч, щоб «педантичним рафіновано законослухняним президенту і Парубію» дати можливість все зробити формально законно. Пропонуємо президенту внести як невідкладний свій законопроект в перші хвилини початку роботи Верховної Ради у вівторок, 7 листопада. А депутати проголосують про зняття з розгляду своїх законопроектів.

Але нічого не забороняє Президенту України хоч і сьогодні оприлюднити текст власного законопроекту про антикорупційний суд. Ми вже не раз чули про «рішучу готовність» президента створити антикорупційний суд вже до кінця цього року. А ми на Площі справжніх реформ біля Верховної Ради разом з громадськістю встигнемо його проаналізувати.

Чекаємо, Петре Олексійовичу.

Ваш хід….

Юрій Дерев’янко

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.