Новости Политика

Побудовано за народні гроші, приватизовано (вкрадено) за копійки “Слугою народу” Герасимчуком.

Пидорок Дима Гересимчук

Саме зараз, під час війни з російським окупантом за цією кримінальною схемою представник пропрезидентської партії “слуга народу” він же депутат Дніпропетровської обласної ради Дмитро Герасимчук за допомогою  голова Піщанської ОТГ Тищенко намагаються вкрасти станцію по перекачці питної води в селі Орлівщіні, яке входить до Піщанської ОТГ.

 

Нагадаємо, що депутат від “слуги народу” Дмитро Герасимчук неодноразово попадав в скандали на в поле зору правоохоронців, но за допомогою депутатоського мандату від пропрезидентської партії вій уходив та уходить від кримінальної відповідальності.

https://oblrada.dp.gov.ua/oblasna-rada/zvit-2022/%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BC%D1%87%D1%83%D0%BA-%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE-%D1%8E%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87-2/

За цим посиланням матеріали які показують хто такий “слуга народу” Герасимчук:

Нагадаємо, що всього два роки тому ця станція була побудована за гроші Дніпропетровського обласного бюджету. Фахівці стверджували, що  без цієї насосної станції вода не надійде до Черкаської та Гвардійської громади.

Коштувала вона понад 1 млн грн обласному бюджету.

А вже зараз, під час повномасштабної війни з російським окупантом, насосну станцію яку побудували за гроші обласного бюджету  визнали непридатною до експлуатації та виставили на аукціон за 120 тис грн.

 

Що твориться? Хто творить?

«Для чого це робиться? Щоб потім ЗДАТИ громаді в оренду й підвищити населенню плату за постачання питної воду, обґрунтовуючи це “нормами рентабельності”.

Тобто, війна війною, а гроші, грошима….. За все знову заплатить пересічне населення Черкаської та Гвардійської громад, а хтось (ми знаємо – ХТО) отримає собі по-життєву годівничку», – пише Громадський активіст В’ячеслав Горобець.

Він також називає прізвища тих, хто намагається вкрасти громадське майно – це голова Піщанської ОТГ Тищенко разом з депутатом облради від “Слуги Народу” Герасимчуком.

Депутат Дніпропетровської обласної ради. … Герасимчук Дмитро Юрійович.

Голова Піщанського ОТГ Новомосковського району Тищенко Сергій Володимирович 

На жаль, в цих кримінальних оборудках приймають та безпосередньо приймають участь представники пропрезидентської партії “слуга народу”, а там де вони, правди та справедливості немає та не буде, і правоохоронні органи відкриють справу, а потім за командою зариють.

Пидорок Дима Гересимчук

Дякую!

Тепер редактори знають.