Новости

Поблизу Новомосковська родина шукала у лісі гриби, а натомість знайшли міну

Днями сім’я з м. Дніпро поїхала в ліс с. Знаменівка, що під Новомосковськом, аби позбирати гриби, але несподівано натрапила на протитанкову міну радянських часів.

За словами дівчини, міна лежала у відкритому доступі прямо на стежці. Мобільної мережі в лісі не було, тому вже вдома вона дізналася, що це дійсно протитанкова міна та подзвонила в МНС.

«У МНС повідомила ще вчора коли повернулася додому! Вчора їздили гуляти в ліс і заодно грибочки позбирати, заїхали в ліс і перше що побачили не гриби, а ось такий на той момент невідомий мені предмет! Звичайно ж  Гугл в допомогу і виявилося що це протитанкова міна прям так у відкритому доступі в лісі на стежці. Ми дорослі і не ризикнули чіпати її, а якщо не дай бог діти проявлять цікавість і почнуть її чіпати може статися жахливе », – написала Ольга на своїй сторінці у Фейсбук.

Після звернення до МНС дівчина разом із працівниками Новомосковської поліції поїхала до лісу, аби встановити точне місцезнаходження такої небезпечної знахідки. Місце було оглянуто, після чого написала заяву.

Як з’ясувалося, на фото протитанкова міна радянського зразка ТМ, яка була розроблена в СРСР в 1956 році. При наступанні на неї людиною вибуху не станеться, так як її чутливість становить від 200 до 500 кілограм.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.