Новости

Півмільйона бюджетних гривень на незаконну охорону “Медіапростору”

Представники обласної влади під керівництвом Святослава Олійника та Олександра Бондаренка продовжують користуватися рейдерськи захопленою будівлею “Медіапростору”. Окрім того, Дніпропетровська обласна рада використовує бюджетні кошти громади задля незаконної охорони хабу. Зокрема, комунальна установа “Адміністративне управління” віддала охоронній агенції “Джеб” 498 168 тисяч бюджетних гривень на “послуги з охорони майна” інформаційно-виставкового центру до кінця року (https://bit.ly/3kcW4tU).

Зазначимо, що за договором оренди право користування цією будівлею належить громадській організації “ЦСТ “Інфопростір”, яка є законним та сумлінним орендарем. Проте через громадську діяльність організації, проукраїнську позицію та створення штабу Руху опору капітуляції на базі хабу “Медіапростір”, керівництво області спочатку відімкнуло приміщення від електрики, а пізніше за допомогою групи тітушок рейдерськи захопила приміщення.

На сьогодні громадські активісти відстоюють свої права у суді. Також вимагають від ДБР внести в ЄРДР відомості про кримінальне розслідування щодо порушення закону поліцією, яка відверто бездіяла під час силового захоплення хабу.

Тож поки громада Дніпра намагається повернути у користування приміщення хабу (згідно з договором оренди), обласна влада не тільки незаконно користується будівлею, а ще й витрачає бюджетні кошти, аби охороняти та не пускати до приміщення дніпрян та законних орендарів.

Таким чином Олійник та Бондаренко продовжують порушувати закон та відверто переслідувати й блокувати діяльність Медіапростору.

Дякую!

Тепер редактори знають.